Beyaz Mouse önerisi

HyperX PulseFire Haste beyaz Kablolu/Kablosuz
Rampage Fury Z kablosuz.
Model o beyaz Kablolu/Kablosuz
Damoshark M3 beyaz kablosuz.
Logitech G PRO X Superlight beyaz kablosuz.
SteelSeries Rival 5 desinity 2 Edition kablolu.
Razer DeathAdder V3 Pro beyaz kablosuz.
Razer proclick mini beyaz kablosuz.

Hocam eğer el boyutunuzu ve fare tutuş şeklinizi bize söylerseniz size daha iyi 🐁 tavsiyeleri verebiliriz.

Veya bir teknoloji mağazasında bulabildiğimiz tüm fareleri deneyerek elinize uygun bir fare bulabilirsiniz.
Sonra o farenin alınıp alınmayacağını, fiyatını hakedip hak etmediğini ve malzeme kalitesini forumdaki arkadaşlara sorabilirsiniz.

Ve son olarak M3 çabuk kırılan bir 🐁. Onun tek sıkıntısı o. Sağlam olsa mükemmel. Eğer fareye çok iyi davranmayacaksanız alsanız ve evde benim kardeşim gibi yaramaz bir çocuk varsa o fare yerine başka fareler bakmanızı öneririm. Ben çok araştırdım ve sonunda bana göre en iyi farenin model o olduğunu anladım. Kablosuza param yetmediği için kablolu aldım rengi siyah.

Rampage Fury Z kablosuz.

900 iken almadığıma o kadar pişmanım ki.

Hocam eğer el boyutunuzu ve fare tutuş şeklinizi bize söylerseniz size daha iyi 🐁 tavsiyeleri verebiliriz.

Demiştim, claw grip. El boyutu pek önemli değil şu an zamanında A101'den 20TL'ye aldığım küçük fareye muhtaç kaldım, onda bile elim sorun olmuyor. Mouse kaliteli olsa yeter şu an.

HyperX PulseFire Haste beyaz Kablolu/Kablosuz
Rampage Fury Z kablosuz.
Model o beyaz Kablolu/Kablosuz
Damoshark M3 beyaz kablosuz.
Logitech G PRO X Superlight beyaz kablosuz.
SteelSeries Rival 5 desinity 2 Edition kablolu.
Razer DeathAdder V3 Pro beyaz kablosuz.
Razer proclick mini beyaz kablosuz.

Veya bir teknoloji mağazasında bulabildiğimiz tüm fareleri deneyerek elinize uygun bir fare bulabilirsiniz.
Sonra o farenin alınıp alınmayacağını, fiyatını hakedip hak etmediğini ve malzeme kalitesini forumdaki arkadaşlara sorabilirsiniz.

Ve son olarak M3 çabuk kırılan bir 🐁. Onun tek sıkıntısı o. Sağlam olsa mükemmel. Eğer fareye çok iyi davranmayacaksanız alsanız ve evde benim kardeşim gibi yaramaz bir çocuk varsa o fare yerine başka fareler bakmanızı öneririm. Ben çok araştırdım ve sonunda bana göre en iyi farenin model o olduğunu anladım. Kablosuza param yetmediği için kablolu aldım rengi siyah.
Hocam söylemeyi unutmuşum Fury Z Rampage'nin şu ana kadar yaptığı en iyi fare. HyperX Pulsefire Haste ile aynı sensörü kullanıyor. Yaptıkları tek şey İroncat Symm Wireless adlı fareye marka basmak. Forumdaki bazı arkadaşlar o fareyi çok kötülerseler kafaya takmayın kötü bir fare değil. Diğer Rampage ürünlerini denerseniz onları anlayacaksınız.
Onlar da Fury Z'yi deneseler sizi çok iyi anlayacaklar. Empati şart.

Bende onu soracaktım. Eski diyorlar bu ürün için ve 10M tıklama ömrü az geldi gözüme.

1K yı aşmasa daha iyi. 600 TL, 800TL ve 900TL olarak 3 farklı öneri yaparsanız çok iyi olur aslında.
G203 lighsync nasıldır?

Tıklama ömrü belirleyici olmasın. Keza günde 10.000 tıklama yapıldığı düşünüldüğü zaman haftada 70.000, ayda 280.000, yılda 3.360.000 tıklama ediyor.

Bunu da 10 milyona bölersek 3 sene bir ömür sunuyor. Ki günde ortalama 6000 tıklama yapıldığı düşünüldüğünde 5 senelik bir kullanım sunuyor.

O 70-80 milyon tık olayı bir nevi boş çünkü 5 sene sonra yenilenen teknolojiler ile yeni bir ürün alma ihtiyacı duyacaksınız.

Bütçe artar derseniz beyaz XM1R alabilirsiniz.

Şahsen beyaz bir setup kurarken DeathAdder White ilk tercih sıralarımda olur.

900 iken almadığıma o kadar pişmanım ki.

Demiştim, claw grip. El boyutu pek önemli değil şu an zamanında A101'den 20TL'ye aldığım küçük fareye muhtaç kaldım, onda bile elim sorun olmuyor. Mouse kaliteli olsa yeter şu an.
El boyutunuzu uygun fare alırsak biraz daha rahat edersiniz. Bu arada telefondan yazıyorum. Okuduktan 20 dakika sonra yazıları yazmayı bitirip gonderrbiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı