Beyaz Mouse önerisi

El boyutunuzu uygun fare alırsak biraz daha rahat edersiniz. Bu arada telefondan yazıyorum. Okuduktan 20 dakika sonra yazıları yazmayı bitirip gonderrbiliyorum.

19-20cm elimin boyutu. Model D mi ı mı daha iyi yoksa M300s le arasındaki farkı vermeye değmez mi?

Mousetan pek anlamıyorumda bunların - si + sı nedir? Sensor vs farkı var mı? M300s yerine bu kadar para vermeye değer mi?

İkisi de ergonomik modellerdendir. Daha öncesinde DeathAdder kullandıysanız model D, Basilisk kullandıysanız model ı tercihiniz olabilir.

Mat parlak kişisel tercih ben olsam mat tercih ederim.

İkisi arasında 500₺ fark var tamam çok daha iyi modeller ancak ben olsam vermem. 200 verir DeathAdder white alırım ama bunlara 500 fazladan vermem.

Model ı'nın sensörü daha iyi, ikisinin de skatezleri-kablosu vs M300'den daha iyi. Ek olarak model ı'da tuş sayısı fazla onun dışında aman aman bir fark yok.

Makro atarım tuş lazım dersen model ı al ancak çok da işimi görmez diyorsan M300S'te hayli hayli görür işini.

O zaman biraz cebinizin yanması lazım maalesef. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız mouse :)

Ne alaka M300S'i alıp 5 sene de kullanabilir illa cebini açmasına gerek yok.

M300S'te var 3327 220IPS 30G ivme var ki gayet yeterli.

Uzun kullanım için para dökmeye gerek yok uyguna kaliteli bir şey alıp yine uzun süre kullanılır. Bir süre sonra işin fantezisi oluyor açıkçası.

Son düzenleme:
İkisi de ergonomik modellerdendir. Daha öncesinde DeathAdder kullandıysanız model D, Basilisk kullandıysanız model ı tercihiniz olabilir.
Mat parlak kişisel tercih ben olsam mat tercih ederim.
İkisi arasında 500₺ fark var tamam çok daha iyi modeller ancak ben olsam vermem. 200 verir DeathAdder white alırım ama bunlara 500 fazladan vermem.
Model ı'nın sensörü daha iyi, ikisinin de skatezleri-kablosu vs M300'den daha iyi. Ek olarak model ı'da tuş sayısı fazla onun dışında aman aman bir fark yok.
Makro atarım tuş lazım dersen model ı al ancak çok da işimi görmez diyorsan M300S'te hayli hayli görür işini.

Ya ne alaka M300S'i alıp 5 sene de kullanabilir illa cebini açmasına gerek yok.

Uzun kullanım için para dökmeye gerek yok uyguna kaliteli bir şey alıp yine uzun süre kullanılır. Bir süre sonra işin fantezisi oluyor açıkçası.

Teşekkürler.

Ne alaka M300S'i alıp 5 sene de kullanabilir illa cebini açmasına gerek yok.

Gün geçtikçe kullanım amacı değişebilir belki, bu kullanıcıya da bağlı aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı