Beyoğlu'nda Kediye İşkence Yaparak Öldüren Kişi

Aynısını o katil pisliğe yapacaksın. Acı çekmek ne imiş görsün. Sana ne zararı var kedinin bre şerefsiz?

Önceden hayvanlara verilen zarar kamu malına verilen zararla eş değer tutuluyordu. Şimdi ne alemde o konu bilmiyorum. Fakat kediler de canlıdır, insanlar da, bitkiler de. Her canlının bu dünyaya bir katkısı var. Benim kedi sevmemi sağlayan adam @Handsome Reis denen adamdır.

Umarım alabileceği en ağır cezayı alır o şerefsiz.

Her hayvani oldureni hapise atsak ohoo. Isimiz yaş.

Zaten icerisi teror orgutu uyesi, hirsiz cart curt dolu. Ha dersen kk iceridekiler bir sekilde toplu olarak katliam olurda hapishaneler bosalirsa tamam. Ama toplu katliam olmayacagi icin yalan dolan. Daha taciziler bile cezaevinde yer olmadigi icin adli kontrol sartiyla serbest birakilirken bunlara hicbirsey olmaz.

Yada oldurmeye falan gerek yok. Erkeklere ostrojen kadinlara ise testosteron vereceksin. Kimlik bunalimi yasayip intihar edecek. Ulkece temizleniriz.

Her hayvani oldureni hapise atsak ohoo. Isimiz yaş.
Neden olmasın? Onlarda bu dünyada yaşamıyor mu? Onların canını bizimkinden daha az değerli kılan ne var ? Unutma hayvanlar insanoğlundan çok daha eski zamanlardan beri bu dünyadalar üstelik her hayvan öldüreni hapse atan ülkeler nasıl yapıyor bunu peki ? Amerika Teksas'da 21 kediyi öldüren adama 16 yıl hapis cezası verilmişti mesela.
Ayrıca hayvana işkence eden yarın insana da aynısı yapar.

Bugün bunu yapan Allah'ın manyağı, yarın bir gün maddi-manevi yeteri kadar güç bulduğunda, bir insanı da öldürecektir. Bu ruh hastası ve tehlikeli insanların sokaklarda dolaşması hepimizin güvenliğini tehlike altına atıyor.

İnsanı illa şiddet yanlısı yapacaklar. Cidden bıktım bunlardan. Çok büyük bir acı çekerek ölürler umarım. Yapacak, diyecek hiçbir şey bırakmıyorlar. Beter olsunlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı