BF4'te R9 290x mi gtx780ti mi ?

MSI R9 280X GAMING 3 GB Review | techPowerUp

ASUS R9 280X DirectCU II TOP 3 GB Review | techPowerUp

Linkin birinde AMD'nin yeni nesil kartının Twin Frozr ve DirectCU II soğutmasının sıcaklık detayları var, linklerin en yukarıdaki resminde sıcaklıkları var.

Durun sizin için kopyala yapıştır yapayım.

DirectCU II

temp.gif

Twin Frozr

temp.gif

ASUS Boşta 32 derece, MSI boşta 39 Derece.

ASUS Orta yükte 70 derece, MSI 87 Derece.

ASUS Tam Yükte 72 Derece, MSI 94 Derece.

Twin Frozr çok iyi soğutma sunuyor, ancak bırakın artık bu ASUS düşmanlığını. İsmine gıcık olduğunuz markaları aşağılamayın. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@mevsres NVIDIA tarafındaki sonuçlara da bir baksaydık hocam, GTX 670 e kadar MSI önde, daha öncesine bakmamıştım. Ek olarak her şey sıcaklık değerleri değildir hocam. Örnek olarak Haluk abimize sorabilirsin en iyi GTX 780 modeli hangisidir diye. Sıcaklık olarak MSI daha yüksek olsa da yine Lightning adını verecektir.

- - - Güncellendi - - -

Aynen. Tam da onu söyleyecektim. GTX 780 Lightning gayet iyi performansa sahip diğer modellere nazaran.
http://www.vatanbilgisayar.com/Ekra...11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=69652
http://www.vatanbilgisayar.com/Ekra...11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=69653

MSI GTX 780 kartlar Vatan'da gözüktü.

Fiyatların ucuzlaması ASUS'a özgü bir şey değil, Vatan'da MSI GTX 780 yoktu, şimdi gözüktü ancak stokta yok. Stoğa MSI GTX 780'ler gelsin onlar da 1500'e kadar iner.

@mevsres NVIDIA tarafındaki sonuçlara da bir baksaydık hocam, GTX 670 e kadar MSI önde, daha öncesine bakmamıştım. Ek olarak her şey sıcaklık değerleri değildir hocam. Örnek olarak Haluk abimize sorabilirsin en iyi GTX 780 modeli hangisidir diye. Sıcaklık olarak MSI daha yüksek olsa da yine Lightning adını verecektir.

- - - Güncellendi - - -

VATAN COMPUTER - MSI - GTX780 Lightning GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
VATAN COMPUTER - MSI - GTX780 Twin Frozr GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

MSI GTX 780 kartlar Vatan'da gözüktü.

Allah'tan vahiy gelse bu kadar sevinmezdim. :D

Bu da inanç eksikliğinden olsa gerek. Ne ile kıyasladığınıza dikkat edin. Kimsenin dini kimseyi bağlamaz ama, vahiy dediğinize göre müslümansınız. Müslümansanız biraz daha ne ile kıyasladığınıza dikkat etmelisiniz.
Hocam abartmayın arkadaş mecazi anlamda espri yapmış. (Ama arkadaşta abartmış biraz. :D)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı