Bicepslerim gelişmiyor

Yağ oranımı takmıyorum zaten yağlı iri heybetli vücut hoşuma gidiyor ayrıyeten sporda işte 6 ayda şöyle olacağım gibi bir amacımda yok set kilolarım arttı güçlendim vücudum zamanla gelişti daha 3 ay yokun başı ömrüm boyunca yapmak istiyorum sporu çok sevdim çok mutluyum basmaya devam eleştirenler dalga geçenler küçümseyenler olacaktır takmadan çalışmaya sporu hiç bırakmamaya devam güzel bir söz bırakıyorum buraya onlar göbeğini oynatırken siz göğsünüzü oynatın😎
Sen spor yapıyorsun diye millet yapmak zorunda değil, yağ oranını takmıyorum deyip milletin göbeğiyle dalga geçmende trajikomik. Daha 3 aydır bu iştesin tam bir jelibonsun şimdiden böyle diyorsan senin işin boş iş devam et.

Sen spor yapıyorsun diye millet yapmak zorunda değil, yağ oranını takmıyorum deyip milletin göbeğiyle dalga geçmende trajikomik. Daha 3 aydır bu iştesin tam bir jelibonsun şimdiden böyle diyorsan senin işin boş iş devam et.

İşin ehli eleştirirse tavsiyelerine uyarız ama 50 kilo sigara içen bir zargana veya 200 kilo bir obez hamburger gelip eleştirirse umursamam ikisi arasında önemli bir kırmızı çizgi var kastettiğim oydu anlayana.

İşin ehli eleştirirse tavsiyelerine uyarız ama 50 kilo sigara içen bir zargana veya 200 kilo bir obez hamburger gelip eleştirirse umursamam ikisi arasında önemli bir kırmızı çizgi var kastettiğim oydu anlayana.

Yağ oranı ise kişinin zevkine göre değişir kastettiğim obezite değil kimisi hep define paramparça dolaşır kimisi yağlı ama kaslı iri vücut sever yağlıdan kastettiğim cips ve kola tüketen ve masasından kalkmayan bir insan tarzında yağlılık değil siz eleştirecek yer aradınız kendimle çelişmedim.

Sokakta yürürken bile sakatlanma olasılığınız var fakat olasılığın değeri düşük aynı şekilde bazı hareketlerde de bu oran fazladır örnek verdiğiniz hareketde de bu oran fazla behind neck press de omuzunuzu sakatlama olasılığı over head presse göre daha eğilimlidir bilginiz yok ise araştırın araştırmadan ve deneyimlemeden bir şeyi doğruymuş gibi lanse etmeyin yanlış yönlendirirsiniz insanları büyük sorumluluk alırsınız akademik olarak herhangi bir yetkinliğiniz yok ise kendi düşüncem ve tecrübemdir gibi söylemleri belirtin her zaman.
Dediğim hareketin behind neck press ile uzaktan yakından alakası yok. Bir hareket enseye indiriliyorsa o hareketin iyi olma olasılığı yoktur. Doğruymuş gibi lanse ettiğim falan yok. Zaten izole hareket önerdim. Kalkıp da 40 kg atacağını düşünmüyorum.

Dediğiniz şey Deadlift sakatlar kimse atmasın demekle aynı mantık.

Dediğim hareketin behind neck press ile uzaktan yakından alakası yok. Bir hareket enseye indiriliyorsa o hareketin iyi olma olasılığı yoktur. Doğruymuş gibi lanse ettiğim falan yok. Zaten izole hareket önerdim. Kalkıp da 40 kg atacağını düşünmüyorum.

Dediğiniz şey deadlift sakatlar kimse atmasın demekle aynı mantık.

Hocam ben sizi anladım siz merak etmeyin klasik temel old school hareketer candır.

Hocam ben sizi anladım siz merak etmeyin klasik temel old school hareketer candır.

Ek not demin biceps antrenmanından geldim bir öncekine göre kilolar artmıştı ve güzel pump aldım.

Ek not demin biceps antrenmanından geldim bir öncekine göre kilolar artmıştı ve güzel pump aldım.
Hocam konu başka yerlere de çekildi. Sözün özü. Biceps ne programlamaya bakar ne de tekniğe. Tek hareketiniz var o da curl. Curl olmayan diğer tüm hareketler de curl varyasyonu. Yemeğinizi yiyip kol çalışacaksınız. O bicepsin büyümeme imkanı yok. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı