Bilgisayar boştayken video izlerken kapanıyor

Nadir5424

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
Rx6500 xt
Anakart
B450
İşlemci
R3 4300
Bilgisayarımı ilk başta APU olarak kullanıyordum. Sonra ekran kartı aldım ama PSU bir sıkıntı çıkarmadı aylarca kullandım. Yeni bir sorun çıktı bilgisayar aniden kapanıyor ve kendini geri açıyordu. Sonra dikkat ettimki oyunda iken kapanmıyor Discord'da veya Opera'da bir şey izlerken yani boştayken kapanıyor. Bazen o kadar seri kapanıyor ki oyunu açacak vakit vermiyor.

Dostum sorun güç ayarlarında olabilir, bilgisayara belirli süre boyunca dokunulmaz ise bilgisayar kendini uyku moduna alabilir veya ekranı kapatabilir. Bir deneyelim, şimdi Denetim Masası'ndan güç seçeneklerine giriyoruz. Ekranda hiçbir şey yok sadece plan ayarlarını değiştir kısmı var ise oraya tıklayıp açılan sekmede her şeyi hiçbir Zaman'a alıyoruz. Eski bilgisayarımda da bu sorun vardı bende bu şekilde çözdüm, umarım sorunun çözülmüştür, iyi sosyaller.

Ekran Alıntısı.PNG

Dostum sorun güç ayarlarında olabilir, bilgisayara belirli süre boyunca dokunulmaz ise bilgisayar kendini uyku moduna alabilir veya ekranı kapatabilir. Bir deneyelim, şimdi Denetim Masası'ndan güç seçeneklerine giriyoruz. Ekranda hiçbir şey yok sadece plan ayarlarını değiştir kısmı var ise oraya tıklayıp açılan sekmede her şeyi hiçbir Zaman'a alıyoruz. Eski bilgisayarımda da bu sorun vardı bende bu şekilde çözdüm, umarım sorunun çözülmüştür, iyi sosyaller.

Eki Görüntüle 2166506
Denedim olmadı teşekkürler yinede

Geri
Yukarı