Çözüldü Bilgisayar ısınınca aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Selam!

Zaman geçirmek için Minecraft satın almıştım, sabah badlion Client indirdim ve oyuna girdim. Maçın ortasındayken bilgisayar aniden kapandı ve açamadım. Bir şey olmuştur diye bilgisayar adaptörünü ve fare USB'sini çıkardım. Geri açtığım da ise düzelmiştir diye tekrar oyuna girdim sadece 5-6 dakika oynadım ve yine kapandı. Kapandıktan sonra da biraz beklemem gerekiyor çünkü güç tuşuna ilk başta basınca açılmıyor. Dün 'BCDEdit -set testsıgnıng off + enter' kodunu kullanarak Windows'u etkinleştir yazısını silmiştim umarım bundan kaynaklı değildir. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sana belirli çözümleri sundum ve şu an düzeldiyse yaptıklarından dolayı çözülmüştür. Sfc/scannow bittiği zaman CMD ekranında rapor verir orada ne yazıyordu?

Hatırlamıyorum ama bir log dosyası oluşturdu nereye kaydettiğini bilmiyorum nereye kaydedildiğini biliyorsanız atabilirim.

Arkadaşlar hatanın **tam** çözümünü bulabildim. Ben normal de laptopu markette kullanıyorum ve bizim marketteki 3'lü priz bozuk çıktı, hata da bu yüzden kaynaklanıyormuş bilgisayar kendi kendini kapatma hatasından bahsediyorum. Şu an eve geldim, eve geldiğim de ise evdeki prize takınca düzeldiğini fark ettim. Yardımlarınız için teşekkürler boşa uğraştırmışım hepinizi o yüzden de özür dilerim.
Dediklerinizi yaptım, bilgisayarı kapattım ve biraz bekledim ardından açtım şu anlık bir sorun yok gibi gözüküyor. Kendi kendine düzelseydi de bu kadar uğraştırmasaydı keşke.

Sana belirli çözümleri sundum ve şu an düzeldiyse yaptıklarından dolayı çözülmüştür. Sfc/scannow bittiği zaman CMD ekranında rapor verir orada ne yazıyordu?

Hatırlamıyorum ama bir log dosyası oluşturdu nereye kaydettiğini bilmiyorum nereye kaydedildiğini biliyorsanız atabilirim.

Arkadaşlar hatanın **tam** çözümünü bulabildim. Ben normal de laptopu markette kullanıyorum ve bizim marketteki 3'lü priz bozuk çıktı, hata da bu yüzden kaynaklanıyormuş bilgisayar kendi kendini kapatma hatasından bahsediyorum. Şu an eve geldim, eve geldiğim de ise evdeki prize takınca düzeldiğini fark ettim. Yardımlarınız için teşekkürler boşa uğraştırmışım hepinizi o yüzden de özür dilerim.

Çözüm

Geri
Yukarı