Bilgisayar mı, tablet mi, telefon mu?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben okan arkadaşımın 9 bin TL bütçesi var. Bilgisayar mı, tablet mi, telefon mu karar veremedi. PUBG için alacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben okan arkadaşımın 9 bin TL bütçesi var. Bilgisayar mı, tablet mi, telefon mu karar veremedi. PUBG için alacak.
Kendiniz için alacaksınız büyük ihtimalle yaşınız kaç? Hat ile kullanmayacaksanız telefon yerine tablet alabilirsiniz eğer bilgisiyardan anlayan birisi varsa size 9bin tlye ikinci el bir bilgisiyar dizebilir ve gayette yerinde uyguna dizlilir o bütçede. Yaşınız küçükse ve pubg mobile düşünüyorsanız tablet alın geçin.

Kendiniz için alacaksınız büyük ihtimalle yaşınız kaç? Hat ile kullanmayacaksanız telefon yerine tablet alabilirsiniz eğer bilgisayardan anlayan birisi varsa size 9bin TL'ye ikinci el bir bilgisayar dizebilir ve gayet de yerinde uyguna dizlilir o bütçede. Yaşınız küçükse ve PUBG Mobile düşünüyorsanız tablet alın geçin.

Arkadaşımın 9 bin TL bütçesi var demiş.

Tablet al ipad9th alabilirsin üniversite öğrencilerine apple sağlam indirim veriyor.

Arkadaşımın 9 bin TL bütçesi var demiş.
Klasik çocuk yalanı 'arkadaşım' lafı inanıyorsanız inanın açtığı konulardan da anlaşılıyor küçük olduğu 9bin tlye pubg oynanacak 1080pde akıcı pubg oynanıcak pcde dizilir ikinci elde

Tablet al ipad9th alabilirsin üniversite öğrencilerine apple sağlam indirim veriyor.
O Fİyatlarda 9.nesil ipad bulunur mu bilmiyorum samsung tabs7fe alsın geçsin o civarlarda olması lazım fiyatının bulunursa ipad kesinlikle

Tablet alacaksan düşük bütçede iPad 9 harici 45 FPS sürünürsün. Telefon olarak A34 bakabilirsin 60FPS oynayabilirsin. Bilgisayar dizeceksen de ikinci el dizersin ama çok çok iyi bir bilgisayar bile olsa PUBG Mobile'ı emülatörle oynamak iyi bir deneyim değil. Ayrıca bütün ihtimallerde bütçeni yükseltmen de gerekli.

Geri
Yukarı