Bilgisayar mı, tablet mi, telefon mu?

Eğer ki bütçe çıkarsanız kaçak POCO X6 Pro alın 120FPS oynayamayacağınız oyun olmaz. 11-12kya bulanabiliyor şu anda. Çok tavsiye ettiğim bir cihaz değil POCO ve Redmi serisi ama o bütçede alınabilir. Veyahut xiaomim tek elle tutulabilir cihazı ana serisi MI13t ye bakabilirsiniz.

Eğer ki bütçe çıkarsanız kaçak POCO X6 Pro alın 120FPS oynayamayacağınız oyun olmaz. 11-12kya bulanabiliyor şu anda. Çok tavsiye ettiğim bir cihaz değil POCO ve Redmi serisi ama o bütçede alınabilir. Veyahut xiaomim tek elle tutulabilir cihazı ana serisi MI13t ye bakabilirsiniz.
19 bin lira?

Klasik çocuk yalanı 'arkadaşım' lafı inanıyorsanız inanın açtığı konulardan da anlaşılıyor küçük olduğu 9bin TL'ye PUBG oynanacak 1080P'de akıcı PUBG oynayacak PC'de dizilir ikinci elde.

O Fİyatlarda 9.nesil iPad bulunur mu bilmiyorum Samsung tabs7FE alsın geçsin o civarlarda olması lazım fiyatının bulunursa iPad kesinlikle.

Hocam fiyatı çok artmış ben 8100TL'ye almıştım tableti üniversiteye geçmeden önce... Öğrenci belgesi ile 2K-3K indirim oluyor ama gene bütçenin üstünde haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı