Bilgisayar monitörün hoparlörünü görmüyor

Devran İ.

Decapat
ASUS MG248QR monitörün var, formattan önce hoparlörünü kullanabiliyordum ama şu anda PC hoparlörü görmüyor, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Monitörü HDMI veya Display Port ile bağlıyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse ekran kartı sürücülerinin doğru yüklendiğinden emin olun ve aygıt yöneticisine gidin, oradan monitör kısmına gelip monitörünüze sağ tıklayıp sürücüleri güncelleştir diyin ve otomatik ara diyin.

Öncelikle Monitörü HDMI veya Display Port ile bağlıyorsunuz değil mi? Eğer öyleyse ekran kartı sürücülerinin doğru yüklendiğinden emin olun ve aygıt yöneticisine gidin, oradan monitör kısmına gelip monitörünüze sağ tıklayıp sürücüleri güncelleştir diyin ve otomatik ara diyin.
yaptım ama hala aynı
Link'e tıklayarak anakartınızın sitesindeki destek sayfasına ulabilirsiniz. Sizde yüklü olan işletim sistemini seçin ve indirip sürücüleri kurun.
Ses driverını yükledim ama fayda etmedi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı