Çözüldü Lenovo R25I30 monitörün hoparlörünü bilgisayar görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Mehmet

Hectopat
Monitör
Lenovo R25i-30
Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde bu monitörü aldım ancak monitörün hoparlörünü bir türlü etkinleştiremedim. Driverları silip tekrar yükledim ancak sorun aynı. Monitörü başka bir cihaza bağladığımda ses geliyor hoparlör çalışıyor ancak bilgisayarda ses ayarlarında ve aygıt yöneticisinde çıkmıyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende aynı monitörü alma eşiğindeyim. Merakla bekliyorum sorunun yanıtını. İnşallah çözersiniz.

Monitör gerçekten iyi. Hoparlörü de elimde olan TV Box'ı bağlayınca kullandım gayet iyi ama bilgisayarda bir türlü aktifleştiremedim. Alan herkeste doğrudan bağlanmış bende neden böyle çözemedim.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa ben BIOS'u güncelleyerek çözdüm. Şu an sıkıntısız kullanabiliyorum.
Bende aynı monitörü alma eşiğindeyim. Merakla bekliyorum sorunun yanıtını. İnşallah çözersiniz.

Monitör gerçekten iyi. Hoparlörü de elimde olan TV Box'ı bağlayınca kullandım gayet iyi ama bilgisayarda bir türlü aktifleştiremedim. Alan herkeste doğrudan bağlanmış bende neden böyle çözemedim.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa ben BIOS'u güncelleyerek çözdüm. Şu an sıkıntısız kullanabiliyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı