Çözüldü Bilgisayar power düğmesine basınca hiç tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
Bilgisayarı kapatırken güncelleştir ve kapat dedim. Clear CMOS kısmında mavi ışık yanıyordu. Ertesi gün açmaya çalıştım, açılmıyor. Power düğmesine basınca hiç tepki vermiyor. Clear CMOS düğmesine basıyorum, olmuyor. BIOS pilini çıkardım, taktım, yine olmadı. Bilgisayar kaldı böyle.
Anakart Z370 Gaming M5.

Son düzenleme:
Sorun çözüldü.
Hiçbir sorun yokmuş. Başka bir yerde başka kablo ile denedim, açıldı. Sonra kendi kablom ile denedim yine açıldı. Sorunun prizde olduğunu düşünürek yeni 5'li priz aldım.
Eve gelince eski priz ile denedim açıldı. Ama yine de yeni prizi taktım. Niye böyle oldu anlamadım. Ne oldu da bir gidip geldi?
Aynı sorun bende de var,düzgün çalışıyor gibi görünüyor ama çalışmıyor bir süreden sonra devam ediyor.. bazen DEBUG ışığı açık kalıyor donuyor çok geç açılıyor ilginç bir problem ve sürekli saat geriden geliyor el ile düzeltiyorum BIOS pili ile ilgili bir problem değil çözemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı