Bilgisayara 7000-10000 TL Para Verenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunlar ne kadar cahilce yorumlar adamın işi budur render yapar ev mimarisi oluşturur iyi bir grafik tasarımcısıdır ve parası vardır alır.

Arkadaşım sen çocuksun. 10.000Tl para verip oyun oynamassın zaten adam mimar ise tasarım ile uğraşıyor ise 10.000Tl bilgisayar toplar adam kazanmış alır o baba parası yemiyor ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun yapıyorum, arkadaşlarım beceremediği için render yapıyorum, günün 3-4 saati oyun oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Gün de 1 paket siğara kullansa biri paketi 8 TL olsa ay da 120 TL yıl da 1440 TL eder.
Hafta da 3 bira içse biri 7 TL den tanesi 84 TL yapar yıl da 1008 TL.
Bunlara para verenler varsa bir bilgisayara 7000 bin TL vermeyi enayilik olarak görmemeklazım sonuçta herkezin kendi kazanıyor ve istediği şeyi almaya hakkı var yanı kısaca herkezın hobisi yada acısını tatlısını zamanını geçirmeye ihtiyacı var.Ben ne adamlar gördüm ona buna şuna şu verilirmi ben vermem falan filan diyenleri 1-2 yıl sonra o paraları verdiler vermeyenlerin de elinde para yoktur ondan vermiyordur neyse bu konu uzar gider.

Bu kadar ürün boşuna üretilmiş. Haklısın [emoji23] hatta şoktayım nasıl daha önce farketmedi acaba diğer insanlar. [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]

Bahsettiğiniz fabrikatörlerden biri de siz olsanız 20.000 TL'ye sistem toplayıp "ihtiyaç" derdiniz. Tartışmaya gerek yok sanıyorum.

Bilgisayar neysede akıllı telefonda durum daha vahim. Meslek gözetmeksizin herkes o zamanın en pahalı akıllı telefonuna sahip olmak istiyor. Önceden bu iş masaya telefon koyduğunda o kişi için statü oluşturmaya yol açıyordu. Şimdi 1000 TL'lik telefonuda koysan 5000 TL'lik telefonuda koysan masaya farkedilmiyor.

Ben karışmam ne kadar verirlerse versinler ama telefona çok para verilmesine içim gidiyor yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı