Bilgisayarda Her Şey Kitlendi Virüs Var

Surrealist Kasap

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Kardeşim kalktı pc başından yarım saat sonra oturdum ki baktım hiçbir şey inmiyor. Bir oturum daha kurdum orada iniyor ama orada da kurulmasına izin vermiyor. Hata şu exe' lerde bunu veriyor. "Yükleme günlük dosyasını açma hatası. Belirtilen günlük dosyası konumunun var ve yazılabilir olduğundan emin olun." Firefoxu açıyorum kilitliyor, Chrome'a hiç izin vermiyor. İnternet explorerdan yazıyorum bunu da. Lütfen acilen yardım edin. Yavaş yavaş her yere yayıldı namussuz. Az önce defender açılıyordu onu bile silmiş. Önemli belgeler var onları silmesinden korkuyorum.

Valla hocam bu virüs mü uzaktan mı kontrol ediliyor anlamadım. İllet ettim. Format da atamıyorum. Sistem geri yükleme noktalarını da silmiş.

Zaten bana da hep böyle orjinal virüsler gelir. Geçen sefer ki bundan daha kötüydü. O bildiğiniz benle dalga geçiyordu. Antivirüs indiriyodum taratıyordum bunu buluyordu, tam anti-virüs onu blocklayacakken anti-virüsü anında silip atıyordu :D

Allah sabır versin ne diyelim. Size Reloaded , Redhack filan denk gelmiş olmayasın ?
Kaspersky Rescue ile tarama yapabilirseniz iyi olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı