Bilgisayarda virüs var

Rüzgar Oyun HD

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım edin geçen gün Roblox'um bozuldu kimse yardım etmedi şimdi de PC'nin tamamı bozuldu Riot Games'i silmeye çalışıyorum ama silinmiyor bu klasör çalışıyor falan diyor bir de PC de diagscap diye bir şey var herkes mining falan diyor antivirüs de tarıyor ama çalışmıyor.

PC: HP Victus 15.
İşletim sistemi: Windows 11.
İşlemci: Intel Core i5.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX.

Formatla bilgisayarı. Kendin formatlayamıyorsan da bilen birine formatlattır ama sakın SAKIN SAKIN KMS programları kurmasın. SAKIN.

Arama cubuğuna çalıstır yazıp AC sonra oraya mrt yazıp entere bas tam taramq de yaklaşik 3 4 saat falan surebilir bittiğinde PC in virusten arınacaktır (mrt = Windows kötü yazılımları temizleme.

Kaypersky zaten kullanıyorum ama format nasıl atılıyor ve programlar siliniyor mu?

Bilmiyorum 1 aydır oynamıyorum gittiğinden beri.

Benim dediğimi yap reis olmadi bilgisayarcıda formatla format derken bu bilgisayarı sıfırla falan deme bilgisayarcı ya de format atılacak de anlar o

Buradan en temiz şekilde USB yoluyla formatlayabilirsiniz veya daha basit olarak arama kısmına "bu bilgisayarı sıfırla" yazıp çıkan yerden "başlayın"a tıkla. Özel bir şeyin varsa yedekleyip her şeyi sıfırla diyebilirsin.

Geri
Yukarı