Bilgisayardaki virüs Discord mesajlarını yayınlar mı?

Siyahi adam

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. 2 gün önce virüslu oyun indirmiştim. Tarama yaptım ve silindi ama Discord'a yayıldı. Bilmediğim kişilere dolandırıcı linki atıyor mesela blox fruits linki ve Steam kod gibi. Korktuğum şey benim Discord hesabımdaki mesajları yayınlaması. Ben bunu nasıl hesabımdan atacağım veya sileceğim?

İlk baş şifrenizi değiştirin sonra:
Ayarlar / cihazlar / en aşağıdaki bu seçenek (bu arada format attınız mı?)
1714204357501.png

Merhaba. 2 gün önce virüslu oyun indirmiştim. Tarama yaptım ve silindi ama Discord'a yayıldı. Bilmediğim kişilere dolandırıcı linki atıyor mesela blox fruits linki ve Steam kod gibi. Korktuğum şey benim Discord hesabımdaki mesajları yayınlaması. Ben bunu nasıl hesabımdan atacağım veya sileceğim?

Merhaba aga Windows +R netplwiz bunu yaz senin hesaptan başka biri varsa sil o zaman o mesajları atan kişi veya bot silinecektir

Botmuş ama bana zararı oldu şimdi bütün attığı linkleri ve insanları engellemem gerek.

Hocam dikkat edin başka yerlere de saklanabiliyorlar ama en etkilisin bir anti virüs programı veya dedğim gibi Windows+r netplwiz bu sadece oradaki kişi siler ama büyük ihtimalle senin PC de virüsler de vardır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı