Bilgisayarımdan Wi-Fi'a bağlanamıyorum

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar foto atıyorum.

1.PNG

2.PNG

Kullanılabilir ağları görüntüle dediğimde sadece "Ağ" yazıyor. Bilgisayarı aldığım günden beri kablolu ile kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden ağ sürücüsünü kaldırıp, anakartın veya PC'nin sitesinden güncel sürücüyü indirip kurun. Sorun düzelmez ise modemi fabrika ayarların sıfırlayın.

Şu adımları takip et.

1-Başlat'ı ve ardından Denetim Masası'nı tıklatın.
2-Donanım ve Ses'i tıklatın.
3-Aygıt Yöneticisi'ni tıklatın. Aşağıdaki eylemlerden biri gerçekleşir: Dahili Yönetici hesabıyla oturum açtıysanız Aygıt Yöneticisi açılır.
4-Burdan ağ driverlarını sil ve anakartın sitesinden ağ driverlarını bulup indir.
5-Eğer işe yaramazsa modeme reset atın.

Denetim Masası > Ağ ve İnternet > Ağ ve Paylaşım Merkezi > Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin (Sol üstte görebilirsin) yolundaki linke tıkla ve aşağıdaki sayfa ekrana gelince herhangi bir Wi-Fi aygıtı olup olmadığını bizlere söyle. Devre dışı bırakılmış bir aygıt var mı yok mu göz at, veya direkt olarak fotoğraf yükle sayfaya.

Eğer aşağıdaki gibiyse sürücülerinde sıkıntı vardır büyük olasılıkla.

aa.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı