Bilgisayarın Ekranı Durduk Yere Kapanıyor

Ersan E

Hectopat
Ekranı kapat hiçbir zaman ve uyku moduna al da hiçbir zaman ama ekran durduk yere siyah oluyor oyun oynarken de oluyor. Siyah olduktan 5 sn sonra klavyede bir şeye basınca açılıyor ve bilgisayarın şifresini isteyince düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun bende de 1 aydır neredeyse oluyor. Kullandığım laptop Asus x550ln modeli seninki nedir. Ben bilgisayarım bozulmaya başladığını sanıyordum. Yazılımsal bir sorun var ise çözüm bulmak lazım daha 1 hafta önce 1809 sürümünü temiz bir şekilde yeniden kurdum, ama sorun çözülmedi var ise bir bilgisi olan ilgilensin lütfen. Acaba intel graphics driver ile alakası olabilir mi windows'un kendi yüklediğini kullanıyorum.

Sorun bende de 1 aydır neredeyse oluyor. Kullandığım laptop Asus x550ln modeli seninki nedir. Ben bilgisayarım bozulmaya başladığını sanıyordum. Yazılımsal bir sorun var ise çözüm bulmak lazım daha 1 hafta önce 1809 sürümünü temiz bir şekilde yeniden kurdum, ama sorun çözülmedi var ise bir bilgisi olan ilgilensin lütfen. Acaba intel graphics driver ile alakası olabilir mi windows'un kendi yüklediğini kullanıyorum.
bende toplama bilgisayar kullanıyorum bende intel graphics değil ekran kartımda gt420

Yeni konular

Geri
Yukarı