Bilgisayarın ekranı kendi kendine sinyal yok diyerek gidiyor ve kasa çalışmaya devam ediyor

Azakana

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz olay oluyor ve bu hata bazen değişiklik gösterebiliyor. Bazı günler kasayı sabah ilk defa açtığımda kasa açılıyor ama ekran gelmiyor aç kapa yapıyorum ve düzelmiyor en sonunda kendi kendine düzeliyor ve açılıyor. Aynı zamanda bazen de kasa açıkken ekran gidiyor sinyal yok diyor kasa çalışmaya devam edip fanlar hızlanmaya başlıyor.
Sistem bilgileri:
1 Corsair 500GB MP600 SSD.
2 Rampage platıno 600W 80 Plus Bronze Rainbow tempered mesh panel Gaming kasa.
3 MSI GeForce RTX 3060 Ventus 3X.
4 G.Skill 2x8GB Ripjaws V siyah 3600MHz.
5 MSI A520M-A Pro.
6 AMD Ryzen 5 5600.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda yaşadığım en genel sorunu paylaştım bakarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta gördüğünüz olay oluyor ve bu hata bazen değişiklik gösterebiliyor. Bazı günler kasayı sabah ilk defa açtığımda kasa açılıyor ama ekran gelmiyor aç kapa yapıyorum ve düzelmiyor en sonunda kendi kendine düzeliyor ve açılıyor. Aynı zamanda bazen de kasa açıkken ekran gidiyor sinyal yok diyor kasa çalışmaya devam edip fanlar hızlanmaya başlıyor.
Sistem bilgileri:
1 Corsair 500GB MP600 SSD.
2 Rampage platıno 600W 80 Plus Bronze Rainbow tempered mesh panel Gaming kasa.
3 MSI GeForce RTX 3060 Ventus 3X.
4 G.Skill 2x8GB Ripjaws V siyah 3600MHz.
5 MSI A520M-A Pro.
6 AMD Ryzen 5 5600.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda yaşadığım en genel sorunu paylaştım bakarsanız sevinirim.

Aynısı PC'yi ilk açtıgmıda bana oluyor ekran gelyior resetliyorum ve düzeliyor tam çözemedim neden oluyor yeni bir PC.

PSU yetmiyor olabilir. Kablonuz kırık olabilir. Portlar bozuk ooabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı