Bilgisayarınızda kullandığınız marka(lar)

Hangi marka kullanmaktasınız?

• Razer

• Steelseries

• Logitech

• Rampage

• Asus

• HyperX

• Gamepower

• Diğer (konuda belirtin)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

emre_2280

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12500H
RTX 3050Ti 4 GB
1X8 GB DDR5 4800 MHZ RAM
144 HZ IPS Panel
HP Victus 16 - D1045NT
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Ben Razer kulaklık ve Logitech hoparlör kullanıyorum (her ne kadar kulaklık sesi biraz boğuk verse de) memnunum. Bayramdan sonra da yeni aldığım fare (Razer Cobra) kargolanacak umarım. Siz genel olarak bilgisayarınızda hangi markaları kullanıyorsunuz? (yalnızca ekipman markaları)

Ekleme: Herkes Asus'cu ve Razer'cı çıktı ya 😄

Son düzenleme:
Mouse ASUS.
Klavye Rush'un aldığımda bile piyasada bulunmayan bir ürünü.
Kulaklık James Donkey bozulsada değiştirsem diye gün saydığım bir kulaklığı.
Benim bir arkadaşımda da JD vardı, bozulmadan değiştirdi kurtuldu 😄 Ama kendi sesimi duyuyordum mikrofonu o derece kaliteliydi.

Creative 7.1 inspire T7900 ses sistemi, HP X24ih monitör, Gamepower Warlock klavye, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed mouse ve Razer BlackShark v2X kulaklık kullanıyorum. Kulaklıktan gerek ses gerekse mikrofon olarak memnun değilim sadece.
ASUS laptop kullandığım için ilerleyen dönemde tüm ekipmanımı ASUS ile değiştirmek istiyorum, en azından cihazın kendi yazılımı ile hepsini kontrol edebilirim.

Creative 7.1 inspire T7900 ses sistemi, HP X24ih monitör, Gamepower Warlock klavye, Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed mouse ve Razer BlackShark v2X kulaklık kullanıyorum. Kulaklıktan gerek ses gerekse mikrofon olarak memnun değilim sadece.
Bana 1+1 yetiyor hocam 😄 İyi günlerde kullanın.

Geri
Yukarı