Honda CBR125R vs QJ SRK 125r

HayatFasafiso

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 9 7950X3D 128 MB Önbellek 16 Çekirdek 4.20 GHz AM5
Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti 12 GB 192 Bit GDDR6X DX12
Asus ROG Strix Z690-E Gaming Wi-Fi D5 Intel LGA1700 ATX Anakart
Corsair Vengeance LPX 32 GB (4x8 GB) DDR4 3200 MHz C16 RAM
Gamepower Gasket Elite RGB Wireless Bluetooth Red Switch
RAZER Enkı X Oyuncu Koltuğu Siyah Yeşil
LOGITECH G G733 LIGHTSPEED RGB Kablosuz 7.1 Surround Ses
RAZER Basilisk V3 Pro Kablosuz Mouse Beyaz
Meslek
Graphic Designer & Software Developer
Merhaba hayırlı forumlar arkadaşlar.
Honda CBR125R mı QJ SRK 125r mı?

Tabii ki CBR125R ama temiz bulabilirseniz tabii.

Qj sıfır bende var ancak CBR güzel dedi birkaç arkadaşım sat onu al dedi bende arasında kaldım. Sorayım dedim şimdi gidip 0 malı satıp ikinci el alıp rezillik çekerim diye korkuyorum.

Tabii ki CBR125R ama temiz bulabilirseniz tabii.

Şu an Gaziantep'te 1 tane adamakıllı var o da 40k km de yani göz korkutucu :)

Qj sıfır bende var ancak CBR güzel dedi birkaç arkadaşım sat onu al dedi bende arasında kaldım. Sorayım dedim şimdi gidip 0 malı satıp ikinci el alıp rezillik çekerim diye korkuyorum.
Elinde varsa hiç maceraya girme kullan QJ.

Sıfır 125cc racing motoru satıp milletin apaçilik yaptığı 125cc racing motoru almak akıl karı değil.

Elinde varsa hiç macereaya girme kullan qj.

Sıfır 125CC racing motoru satıp milletin apaçilik yaptığı 125CC racing motoru almak akıl karı değil.

1 seneye falan A2 alacağım zaten haklısınız CC yükseltirim en azından.

Şu an Gaziantep'te 1 tane adamakıllı var o da 40k km de yani göz korkutucu :)

Qj motor srk 125 s almayı düşünüyorum herhangi bir sorun çıkarttı mı sende veya şu fiyata bunu alsan daha iyi dediğin bir motor var mı?

Qj motor srk 125 s almayı düşünüyorum herhangi bir sorun çıkarttı mı sende veya şu fiyata bunu alsan daha iyi dediğin bir motor var mı?
Hocam ben memnunum herhangi bir sorunu yok ancak şuan GSX-R125 veya YZF R125 düşünüyorum konu da açtım bunun hakkında bakacağım artık ama QJ alınır güzel motor kronik sorunda yaşamadım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı