Binama fiber internet çekilebilir mi?

bu kadar terbiyesiz bir firma olamaz. senelerdir milleti soyup bir yatırım yapmadılar. dünyanın en pahalı internetini kullanıp en düşük hız alan bizden başka da millet yoktur

Maalesef eski CEO'su geçen ağustos ayında CEO'luk görevinden ayrılmış Twitter'dan mesaj kısmı açıktı herkesle ilgilenip sorununu çözüyordu 2 kere çok önemli sorunumu çözmüştür bahsettiğim olay 2 yıl önceydi eğer o olmasaydı belki hala binadan daireye internet çekmezlerdi görevden ayrıldığını görünce üzülmüştüm söylediğinize göre bulunduğunuz yer çok işlekte değil yapabileceğiniz hiçbir şey yok Türkiye şartlarında kaderinize razı olmak zorundasınız.

Maalesef eski CEO'su geçen ağustos ayında CEO'luk görevinden ayrılmış Twitter'dan mesaj kısmı açıktı herkesle ilgilenip sorununu çözüyordu 2 kere çok önemli sorunumu çözmüştür bahsettiğim olay 2 yıl önceydi eğer o olmasaydı belki hala binadan daireye internet çekmezlerdi görevden ayrıldığını görünce üzülmüştüm söylediğinize göre bulunduğunuz yer çok işlekte değil yapabileceğiniz hiçbir şey yok Türkiye şartlarında kaderinize razı olmak zorundasınız.
Bulunduğum yer işlek de bölgedeki ilk bina bizimki. Bizimkilerden sonra yapılan binalara zaten hep fiber verdiler. Biz kaç senedir adsl de kaldık

Bulunduğum yer işlek de bölgedeki ilk bina bizimki. Bizimkilerden sonra yapılan binalara zaten hep fiber verdiler. Biz kaç senedir adsl de kaldık
Kutu gelmediğine emin misiniz? Mesela halam ve komşuları VDSL kullanıyor ama fiber geldiğine dair bilgilendirme yapılmamış bina sakinlerine. Eğer gelmediğine %100 eminseniz TT fiber altyapı için bu yöntemleri uygulayın.
Valilik de baskı yapıyor bunları uygularsanız. O zaman hızlı olabiliyormuş. Superonline fiber altyapısı nasıl başvuruluyor bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı