Binaya kadar fiber kablo çekildikten sonra fiber bağlantısı ne zaman verilir?

Turuncu kablo değildi gri parmak kadar yassı bir kablo geldi. Anlamadım. Daha kutuyuda koymamışlar. Bekliyoruz sabir ile daire kadar fiber çekipte kapıya 100 MB internet takmazlar umarım.

Arkadaşlar tekrardan merhaba, altyapı sorgulamasında binada fiber var olarak gözüküyor.

1715276946085.png

1715276955427.png

Fakat problem şurada benim daireme çıkan veya diğer dairelere çıkan herhangi bir obk yok. Bir de şu an bu hızın en az 1000 Mbps olması lazım değil mi? Sonuçta daireye kadar fiber.

Arkadaşlar tekrardan merhaba, altyapı sorgulamasında binada fiber var olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 2191189

Eki Görüntüle 2191190

Fakat problem şurada benim daireme çıkan veya diğer dairelere çıkan herhangi bir obk yok. Bir de şu an bu hızın en az 1000 Mbps olması lazım değil mi? Sonuçta daireye kadar fiber.

Siz başvuru yaptığınızda bir ekip gelecek. Ya o ekip geldiğinde kabloyu çekecek ya da geldiklerinde diyecekler ki "kablo çekilmemiş bir elektrikçi ile konuşun kablo çeksin sonra tekrar başvurun" diyecek. @eren28tr de dediği gibi: Turknet TT altyapısından maksimum 100 verebildiği için öyle yazıyor. Ama pratikte bu OBK kablola 10gbps hızı destekliyor diye biliyorum tabi parasını verirseniz :)

Siz başvuru yaptığınızda bir ekip gelecek. Ya o ekip geldiğinde kabloyu çekecek ya da geldiklerinde diyecekler ki "kablo çekilmemiş bir elektrikçi ile konuşun kablo çeksin sonra tekrar başvurun" diyecek. @eren28tr de dediği gibi: TurkNet TT altyapısından maksimum 100 verebildiği için öyle yazıyor. Ama pratikte bu obk kablola 10Gbps hızı destekliyor diye biliyorum tabii parasını verirseniz :)

Hocam sizde Obk'yı TT çekmedi mi? Eğer obk işi bana kalırsa en az 500TL üstü cepten çıkacak gibi, kablo, işçilik vs.

Kazı yapmadılar mahallede fiber altyapı olduğu için T11 kabinleri fiber ile döndürdüler binaların 1 katı hızasından geçiyor fiber kablolar. Öyle bir abuk sabukluk var çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı