BIOS Güncellemesinden Sonra Ekrana Görüntü Gelmiyor

263837

Decapat
BIOS güncellemesi yaparken yanlışlıkla yeniden başlatma yaptım. Şimdi bilgisayar açılıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Monitörde PC'den gelen sinyal yok yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios u sıfırlamayı deniyebilirsin.Asus anakartta CLRTC u kısa devre yaparak oluyor ben benimkini yaparken bios pilinide cikarmıştım.

Bence normal değil, Msi afterburner indirip oyun içi değerleri atabilir misiniz ?

Monitörle ne alakası var ?
Anakartım MSI B450M M2 V2 isimli model, bende sıfırlamak için anakartın pilini çıkartıp bekleyip geri takmıştım ancak sorun çözülmedi.
Screenshot_20191127-010110_Drive.jpg

Jbat birden gösterilen 2 pine iletken bir nesne ile dokun 5 10 saniye ben bunu yaparken bios pilinide çikardim ilk önce çıkarmadan dene . Bu jumper pilin altında fotografi burda
SmartSelect_20191127-010429_Drive.jpg

Eki Görüntüle 464964
Jbat birden gösterilen 2 pine iletken bir nesne ile dokun 5 10 saniye ben bunu yaparken bios pilinide çikardim ilk önce çıkarmadan dene . Bu jumper pilin altında fotografi burdaEki Görüntüle 464968
Ben denedim fakat bi sonuç alamadım inşallah arkadaş bir çözüm bulabilir. Şimdilik statik falan vardır diye bıraktım uğraşmayı yarın bir daha bakacağım hem.

Benim anakartımda sırasıyla Atx_Power / Sata 4 / Sata 3 / JFP2 / Sata2 / Sata 1 / JFP1 / JUSB3 / JUSB2 / JUSB1 / JTPM1 / JCOM1 / JLED1 / JAUD1 pinleri var. Söylemiş olduğunuz kısmı göremedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı