BIOS Güncellemesinden Sonra Ekrana Görüntü Gelmiyor

Keşke ramleri yükseltmeden once güncelleseydiniz
Bizim sıkıntımıza bak senin sıkıntına bak 😂
10 seneye yakındır pc alma hayali kurunca ve eski kötü pc den yeni pc ye gecince bekliyor insan bunu 😂😂
Bu işlemden önce bende X-AMP ile uğraşıyordum. Ancak bende save / exit dedikten sonra kendi kendine bir kaç kere güç git gel yapıp BIOS ekranına geri geldi. Acaba BIOS güncel değil diye mi böyle bir sorun var diye düşündüm. Güncelliyeyim dedim, güncellemez olaydım.
Keşke ramleri yükseltmeden once güncelleseydiniz bende güncellemeden yaptım aynı sorun oldu.

Bu işlemden önce bende X-AMP ile uğraşıyordum. Ancak bende save / exit dedikten sonra kendi kendine bir kaç kere güç git gel yapıp BIOS ekranına geri geldi. Acaba BIOS güncel değil diye mi böyle bir sorun var diye düşündüm. Güncelliyeyim dedim, güncellemez olaydım.
Belki seninde statik olmuş olabilir tam bilmiyorum bende her şeyi denedim çünkü ben statikten başka bir şey kalmıyor geriye bios pilini tüm güç bağlantılarını kesip anakartı dışarıda bıraktım yarın tekrar deneyeceğim bakalım. Olmazsa yeni bir anakart siparişi eskiyide servise.

10 seneye yakındır pc alma hayali kurunca ve eski kötü pc den yeni pc ye gecince bekliyor insan bunu 😂😂

Keşke ramleri yükseltmeden once güncelleseydiniz bende güncellemeden yaptım aynı sorun oldu.
Benim ki kendine geldi resetledi kendisini de güncelleme yarım kalınca arıza yaptı.

Önce bios güncelleyip R5 3600 taktım çalıştırdım. 15-20 dk. Kullandıktan sonra XMP yi açtım sonra oldu işte.

Şahsen anakart lar statik e dayanıklı olarak yapılıyor su donemde ama cok az bir ihtimal le bozulabilir oda düşük.
Benim ki kendine geldi resetledi kendisini de güncelleme yarım kalınca arıza yaptı.
sonuçları haber ver .Benim bilgim bu kadar elimden bu kadar yardım geliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı