Birçok alanda kendimi geliştirmek için tavsiye

Metal dene bir de :D.
Al sana bir şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kötü değil ama benlikte değil .
Metal dene bir de :D.
Al sana bir şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biraz daha içeriye gir, sonra bağımlı olarak çıkıyorsun :p.

Konu olarak ne tavsiye edersin dostum? Kitap okuyorum param yettikçe o konuda şüpheniz olmasın.

Eğer paranız yetmiyorsa internetten indirebilirsiniz. (Paranın olmadığı zamanlarda korsan mübahtır. Linç tayfa hiç konuşmasın.)

Önüne gelen her şeyi oku.(Ergen liseli kitapları hariç.)

Wikipedia'da dolaş.

Sevdiğin bir konudan başla. Mesela ben fahrenheit 451 okuyorum. Yavaş yavaş işi ilerletip romana giriş yapabilirsin. Dünya klasikleri vs.

Gir bir tane kitapçı sitesine oradaki kitapları araştır. İlgini çekeni PDF olarak indir.

Eğer paranız yetmiyorsa internetten indirebilirsiniz. (Paranın olmadığı zamanlarda korsan mübahtır. Linç tayfa hiç konuşmasın.)

Wikipedia'da dolaş.

Sevdiğin bir konudan başla. Mesela ben fahrenheit 451 okuyorum. Yavaş yavaş işi ilerletip romana giriş yapabilirsin. Dünya klasikleri vs.

Gir bir kitapçı sitesine oradaki kitapları araştır. İlgini çekeni PDF olarak indir.
Eğer Fahrenheit 451 okunuyorsan yanına 1984 okumak farzdır.

Wikipedia'da dolaş.

Gir bir tane kitapçı sitesine oradaki kitapları araştır. İlgini çekeni PDF olarak indir.
Tavsiyelerinizi deneyeceğim . Ben lise 2.sınıftayım biraz erken mi acaba bilime tutuldum diyorum ama büyüsüne kapılınca çıkamıyorsunuz ki .Umarım daha çok gelişeceğim.
Eğer Fahrenheit 451 okunuyorsan yanına 1984 okumak farzdır.
Şuan o bende yok ama aklımda bulunması açısında verimli olacaktır .
İngilizce öğrenmeye başla.
Nasıl başlayabilirim yol gösterseniz çok gerideyim lise 2. sınıfım tek kaldığım derstir kendisi şu videodur şu kitaptır söyleyin her türlü bakarım .

Konu olarak ne tavsiye edersin dostum . Kitap okuyorum param yettikçe o konuda şüpheniz olmasın ne tavsiye edersin

Müzikte sadece milli marşlar hariç hiç sarmıyor . Ama ruhsuz değilim

Dilim rezalet nasıl başlamam lazımdır mesela şu videodan temel almanı tavsiye ederim diyeceğin varsa belirtirsen sevinirim

Öncelikle hiç dil bilmiyorsun gibi düşünelim.
Bu işe başlamak istemen zaten senin en büyük kozun. Kurslar sana temeli verebilir. Ama evde çalışmak istersende öncelikle en en temel şeylerden başla. Dili bir araştır dediğim gibi hangi aileden geliyor, lehçeleri vs vs. Sonrasında 1. sınıftaki halini düşün :D ve videolarla destekleyerek temelini oluştur. Bilene danış. Benim fikrim bu şekilde güzel bir öğrenim sağlayacağından yana.

Öncelikle hiç dil bilmiyorsun gibi düşünelim.
Bu işe başlamak istemen zaten senin en büyük kozun. Kurslar sana temeli verebilir. Ama evde çalışmak istersende öncelikle en en temel şeylerden başla. Dili bir araştır dediğim gibi hangi aileden geliyor, lehçeleri vs vs. Sonrasında 1. sınıftaki halini düşün :D ve videolarla destekleyerek temelini oluştur. Bilene danış. Benim fikrim bu şekilde güzel bir öğrenim sağlayacağından yana.
Tamamdır deneyelim .

Yeni konular

Geri
Yukarı