Bitskins.com güvenilir midir?

Yesqu11

Hectopat
Daha fazla  
Bu sitede 200$'a satış yapacağım. Discord üzerinden yabancı birisiyle fiyatta anlaştık. İlk olarak site güvenilir midir, ikincisi ise siteden parayı hesabıma ne zaman alabilirim?

Şimdi böyle bir elemanla https://steamcommunity.com/id/AlPhaOmeGa0305482 konuşuyoruz, trade yapan çoğu insan kendisini tanıyormuş, bilen var mıdır ?

Son düzenleme:
Bu sitede 200$'a satış yapacağım. Discord üzerinden yabancı birisiyle fiyatta anlaştık. İlk olarak site güvenilir midir, ikincisi ise siteden parayı hesabıma ne zaman alabilirim?
Güvenilir mi bilmiyorum fakat şu konuyu gördükten sonra ben şahsen güvenmezdim.

Güvenilir mi bilmiyorum fakat şu konuyu gördükten sonra ben şahsen güvenmezdim.

Linkini attığım elemanla konuşurken, bana takas teklifi yolladı ve sanırım bir topluluğu varmış, bende haliyle güvenemediğimden teklifini kabul etmedim ve topluluğuna beni şikayet ettirip takas banı aldırdı şu anda. Steam destek ile iletişime geçtim, bakalım.

Bitskins'i daha önce kullanmadım ve bildiğim kadarıyla komisyonu fazla, bunun yerine dmarket.com kullanmanı tavsiye ederim.

Bunun dışında Steam üzerindeki kimseye güvenmeyin derim, çoğu bot. Otomatik olarak mesaj atıyor ve geri dönerseniz dolandırıcıya bildirim gidiyor ve sizi dolandırmaya çalışıyor.

Şimdi böyle bir elemanla https://steamcommunity.com/id/AlPhaOmeGa0305482 konuşuyoruz, trade yapan çoğu insan kendisini tanıyormuş, bilen var mıdır?

Profil yorumları ve arkadaşları kapalı kimseye güvenilmez hocam.

Bitskins'in çalışma prensibi böyle değil. Sen eşyanı Bitskins botlarına teslim ediyorsun, satın alan kullanıcıya bot teslim ediyor. Satılmazsa bottan eşyanı geri çekebiliyorsun.

Linkini attığın eleman bariz dolandırıcı, ne envanteri açık ne de yorumları. Bitskins ile hiçbir alakası yok. Bitskins tamamen güvenli bir platform. Bitskins adını kullanarak seni dolandırmaya çalışıyor olabilir mi?

Son düzenleme:
Ana hesabının o olduğuna dair hiçbir kanıt sundu mu? Ana hesabı oysa ana hesaptan arkadaş ekleyip ''This is my main account, other is second account.'' gibisinden bir şey yazmasını söyleyin. Sallamak kolay ne de olsa.

Adamın ana hesabına girerken bile Google bağlantınız gizli değil dedi yani bir şey alma ondan. ooo.PNG
ooo.PNG

Bitskins belki güvenliksizdir[belki]ama adamın dolandırıcı olduğu belli.

Yeni konular

Geri
Yukarı