Bloğumdan ne kadar para kazanırım?

Laxerian

Hectopat
Adense hesabım daha açılmadığı için bir bilgi alamıyorum. Günlük ortalama 1000 görüntülenmem oluyor sitenin altına VA sağına reklam ekledim blogger.com'dan yaptım ne kadar gelir elde ederim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdan bakabilirsiniz. Google Adsense şartlarına siteniz uyuyorsa Adsense onaylanır yüksek ihtimalle. Fakat şartları karşılamıyorsa Adsense şartlarına bir göz atın. Genellikle özel alan adlarına onay çıkıyor. Yani blogger.com ya da wordpress.org gibi domainlere çıkmıyor.

Zaten blogspot domain'e Adsense onayı alabilmek için o alan adının 6 ay kayıtlı olması lazım. Yani o blogun en az 6 ay açık olması gerek onay için.
Doğrudur o kadar ayrıntı bilmiyorum ama arkadaşlarım ve internet araştırmalarım sonucunda genellikle özel alan adlarına daha çok çıkıyor onay.

@Fermion Onay çıkmış mı diye bir kontrol edeyim dedim 2 haftadır bekliyorum. Bu sefer inceleme uzun sürmüştü ama sonuç hüsran bir red daha.
1607697694694.png

@Fermion onay çıkmış mı diye bir kontrol edeyim dedim 2 haftadır bekliyorum. Bu sefer inceleme uzun sürmüştü ama sonuç hüsran bir Red daha.
Eki Görüntüle 775542

Ben adensemi iptal ettim toplam görüntülenmem 10K olduğunda ve 100 yayınım olduğunda açacağım içeriklerim faso fiso değil onaylanmırmı 1 ay içerisinden (kesin bir şey diyemeyeceğini biliyorum tahminen soruyorum)

Geri
Yukarı