Bluetooth kulaklıklar zararlı mıdır?

Agrasyon

Centipat
Daha fazla  
Biraz araştırdım kulaklıkları. QCY, Xiaomi vs. markaları görüyorum seçtiğim fiyat aralığında. Ama bu zamana kadar kablolu kullanmış birisi olarak bu teknolojiden emin olamıyorum. Konudan anlayan birisi varsa bilgi verebilir mi?

Yuksek sesle dinlemezsen ve kulak zarina kadar bastirmazsan bir şey olmaz 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz araştırdım kulaklıkları. QCY, Xiaomi vs. markaları görüyorum seçtiğim fiyat aralığında. Ama bu zamana kadar kablolu kullanmış birisi olarak bu teknolojiden emin olamıyorum. Konudan anlayan birisi varsa bilgi verebilir mi?

Ben sevmiyorum bir odyofil olarak, kulağımda malzemesi pili neden yapıldığı belli olmayan bir şey taşımak istemiyorum. Alabilirse insanlar Sennheiser Klipsch veya Sony almalı. Onun dışında hiçbir TWS kulaklık almasını tavsiye etmiyorum insanların.

2 yıldır neredeyse her gün 5-6 saat yüksek sesle müzik dinliyorum kulaklığım JBL T510 hala başıma bir şey gelmedi muhtemelen zararı varsa da çok az.

Kulağınızda patlarsa, dava edebileceğiniz ve tazminat alabileceğiniz bir muhatabınız oluyor.
Hocam kablolu kulaklık almayı düşünüyorum da Sennheiser ya da Sony mi almalıyım sizce?

kulak içi Bluetooth kulaklıkların zararları ile ilgili bir araştırmada yapıldı ve kulak sağlığına zararlı olduğu ortaya çıktı airpods dahi olsa zararlı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı