Boy uzaması için citrulline malate mi gh Max mi tercih etmeliyim?

Hocam tüm süreci anlatan detaylı bir rehber hazırlarsanız çok faydalı olur.
Hocam ne rehberi bilimsel olarak toplasak 2 gram bilimsel bilgi yok ki, Kaç yaşındasınız ayrıca ?
Belki de tesadüf bile ola bilir, Ergenliğin sonlarında gibiyim sakallar çok az çıkmaya başladı.

Bana da bir yardım edin ya 172 civarında tıkandı boy 177-180 arası olmak istiyorum ayakkabı ile 178 falan oluyorum ama çıplak ayak olsa çok iyi olucak.
Kaç yaşındasın ?

Son düzenleme:
Hocam ne rehberi bilimsel olarak toplasak 2 gram bilimsel bilgi yok ki, kaç yaşındasınız ayrıca?
Belki de tesadüf bile olabilir, ergenliğin sonlarında gibiyim sakallar çok az çıkmaya başladı.

Kaç yaşındasın?

14(15'e gireceğm 1 ay sonra) boy 175.
Hocam çok fazla bilimsel olmasına gerek yok yaşadıklarınızı ve kullandıklarınızı anlatsanız yeter forumda boyum daha ne kadar uzar konularındaki insanlara bir umut olursunuz belki rehber ile.

14(15'e gireceğm 1 ay sonra) boy 175.
Hocam çok fazla bilimsel olmasına gerek yok yaşadıklarınızı ve kullandıklarınızı anlatsanız yeter forumda boyum daha ne kadar uzar konularındaki insanlara bir umut olursunuz belki rehber ile.
Bilimsel araştırmalara göre boy uzamasına yardımcı olan besinler:

1-Fasulye,
2-Tavuk,
3-Badem,
4-Yapraklı Yeşiller,
5-Yoğurt,
6-Tatlı Patates,
7-Kinoa,
8-Yumurta,
9-Çilek,
10-Somon,
11-Süt,

Vücudunun vitaminleri ve proteinleri karşılayabileceği zengin besinler tüketirsen, hem boyunun uzamasına çok da az olsa katkısı olur, hem de sağlıklı yaşarsın. Ayrıca Sitrülin gibi ürünler, spor ile birlikte büyüme hormonunu tetikler. Bu da az da olsa katkı sağlar.

Kaynak:Here Are 11 Foods That Make You Taller

Bilimsel araştırmalara göre boy uzamasına yardımcı olan besinler:

1-fasulye,
2-tavuk,
3-badem,
4-yapraklı yeşiller,
5-yoğurt,
6-tatlı patates,
7-kinoa,
8-yumurta,
9-çilek,
10-somon,
11-süt,

Vücudunun vitaminleri ve proteinleri karşılayabileceği zengin besinler tüketirsen, hem boyunun uzamasına çok da az olsa katkısı olur, hem de sağlıklı yaşarsın. Ayrıca sitrülin gibi ürünler, spor ile birlikte büyüme hormonunu tetikler. Bu da az da olsa katkı sağlar.

Kaynak:Here Are 11 Foods That Make You Taller

Hocam bu sıralama en yararlıdan daha az yararlıya doğru mu gidiyor?

Hocam peki buradaki hangi sitrülin ürününü önerirsiniz(2,5 aydır fitnes yapıyorum 14 yaşındayım)
Kırmızı kutu sadece Citrulline yazan ürünü alacaksınız.

Bu arada bilgilendirme yapayım, 14 yaşından sonra istediğiniz supplementi kullanabilirsiniz. Bu tür ürünlerin sağlığınıza hiçbir zararı yok. Eğer bilinmeyen veya bildiğiniz bir hastalığınız varsa, o konuda sıkıntı yaratabilir. Onun dışında 14 yaşından sonra istediğiniz supplementi alabilirsiniz.

Kırmızı kutu sadece citrulline yazan ürünü alacaksınız.

Bu arada bilgilendirme yapayım, 14 yaşından sonra istediğiniz supplementi kullanabilirsiniz. Bu tür ürünlerin sağlığınıza hiçbir zararı yok. Eğer bilinmeyen veya bildiğiniz bir hastalığınız varsa, o konuda sıkıntı yaratabilir. Onun dışında 14 yaşından sonra istediğiniz supplementi alabilirsiniz.

Bu ürün mü hocam:
Zaten 15 yaşıma girmek üzereyim ailede bilindik genetik bir hastalık pek yok bir astım var oda şu ana kadar çıkmadı bende.

Geri
Yukarı