Boy uzaması için citrulline malate mi gh Max mi tercih etmeliyim?

Bu ürün mü hocam:
Zaten 15 yaşıma girmek üzereyim ailede bilindik genetik bir hastalık pek yok bir astım var oda şu ana kadar çıkmadı bende.
Evet bu ürün. Günde 3-6 gram arası alım zararsızdır. "Mevcut araştırmalara göre, önerilen doz günde 3-6 gram L-Sitrülin'dir."

Yukarıda atılan ürün boy uzamasına yardımcı oluyor mu konuya pek hakim değilim ondan soruyorum bir 5 cm katkıda bulunur mu bize genetik fakat etki eder mi?

Yukarıda atılan ürün boy uzamasına yardımcı oluyor mu konuya pek hakim değilim ondan soruyorum bir 5 cm katkıda bulunur mu bize genetik fakat etki eder mi?
Hiçbir ürün 5-10 cm uzatmaz. Genetik, boy uzama olayının %90'ını içerir. Bu tür ürünler belki milimetrik farklar yaratabilir ama hiçbir ürün boy uzatmaz, sadece destek olur.

Ağırlıkla 5 tekrar yapacakken, birisinin yardım edip 6 tekrar yapman gibi bir şey.

Hiçbir ürün 5-10 cm uzatmaz. Genetik, boy uzama olayının %90'ını içerir. Bu tür ürünler belki milimetrik farklar yaratabilir ama hiçbir ürün boy uzatmaz, sadece destek olur.

Ağırlıkla 5 tekrar yapacakken, birisinin yardım edip 6 tekrar yapman gibi bir şey.
Biliyorum zaten yukarıda yazdım genlerle ilgili diye sadece etki etsin diye denemek için.

Aynı ürünleri mi kullandınız?
Evet ama egzersiz ve fitnessde yaptım ayrıca.

@Konyalı Bilgisiyarcı

* Not : Yazdığım şeylerin bilimsel hiç bir tarafını bilmiyorum, Ve sorumluluk kabul etmiyorum.

** En önemlisi genetik faktör eğer genetiğinde 190 varsa 191 olman imkansıza yakın (Postür eğzersizleri vs hariç o zaten sende olan bir boy), Benim genetikte sanırım 185 aşırı zor çıkar imkansıza yakın @emircanunlts hocamın dediği gibi fakat ben maksimuma çekmek istediğim için bunu yapıyorum.

1 - Fitness (Dinlenme aralarında 30 saniye kadar dinlenir isen büyüme hormonu salgılanıyor, Ağırlık çalışma diye de biliniyor.)
2 - Postür egzersizleri (Duruş bozukluğu 1-3 cm fark ettiriyor)
3 - Sırt, Karın, Bel, Bacak kaslarını güçlendir.
5 - Boy uzatma egzersizlerini uygula. (Genelde postür ya da gerdirme egzersizleri oluyor)
6 - Kendine haftalık program yap ve o programa sadık kal, Boş günün kalmasın belki her gün yapmak zararda vere bilir bilmiyorum.
7 - Zıpla fakat basketbolcular gibi zıpla. (Büyüme hormonu eklemlerde oluyor, Ve zıpladıkça baskılanıyor baskılandıkça bu hormon çalışıyor diye biliyorum)
8 - Aralıklı oruç yap haftada 3 gün, Ben çalışıyorum enerji gerektiği için 2 gün yapa biliyorum. (Büyüme hormonunu destekliyor (Tek bilimsel olan bu sanırım yazdıklarım arasında :D ))
9 - Uykuda iken aç uyumaya çalış bu da aynı şekil, Aç uyumak büyüme hormonunu destekliyor.
10 - Uyku pozisyonun iyi öğren ilk başlarda zorlanırsın uykunu bile alamaya bilirsin ilk başlarda (Bende scapula var bir omzum daha büyük olduğu için bıçak gibi saplanıyor bana o yüzden ben devam ettiremedim)
11 - 23.00 ve 03.00 arası kesinlikle uyu, En iyi uykuyu burada alıcaksın.
12 - Eğer öğlen müsait olur isen yani uyuya bilirsen okulda vs oda iyi olur.

Ve son olarak o attığım ürünleri kullan, Ama o ürünlerin içindeki olan şeyleri araştır direkt besinlerden almak daha mantıklı olacaktır.

Yukarıdaki yazdıklarımı oradan buradan öğrendiğim bilgiler, Ben son evrelerdeyim diye çok üstünde duruyorum sen bu kada yapmasan bile olur belkide.

Son düzenleme:
OmeGA-3 (kalp ve damar sağlığı için)
Gh-Max (büyüme hormonu salgılatıyor)
D3K2 (kalsiyum emilimini güçlendiriyor.)
Çinko - kalsiyum - magnezyum destekliyicileri. (boy uzaması için çinko ve kalsiyum çok önemli.)
Argivit focus. (çocuklar için ama yine hormon aynı hormon, boy uzamasına destekçi)

Eğer isterseniz linklerini atabilirim, tek.

Şu an boyunuz kaç uzadinizmi.

Boyu.

Evet ama egzersiz ve fitnessde yaptım ayrıca.

@Konyalı Bilgisiyarcı

* Not: Yazdığım şeylerin bilimsel hiçbir tarafını bilmiyorum, ve sorumluluk kabul etmiyorum.

** En önemlisi genetik faktör eğer genetiğinde 190 varsa 191 olman imkansıza yakın (postür eğzersizleri vs hariç o zaten sende olan bir boy), benim genetikte sanırım 185 aşırı zor çıkar imkansıza yakın @emircanunlts hocamın dediği gibi fakat ben maksimuma çekmek istediğim için bunu yapıyorum.

1 - fitness (dinlenme aralarında 30 saniye kadar dinlenir isen büyüme hormonu salgılanıyor, ağırlık çalışma diye de biliniyor.)
2 - postür egzersizleri (duruş bozukluğu 1-3 cm fark ettiriyor)
3 - sırt, karın, bel, bacak kaslarını güçlendir.
5 - boy uzatma egzersizlerini uygula. (genelde postür ya da gerdirme egzersizleri oluyor)
6 - kendine haftalık program yap ve o programa sadık kal, boş günün kalmasın belki her gün yapmak zararda verebilir bilmiyorum.
7 - zıpla fakat basketbolcular gibi zıpla. (büyüme hormonu eklemlerde oluyor, ve zıpladıkça baskılanıyor baskılandıkça bu hormon çalışıyor diye biliyorum)
8 - aralıklı oruç yap haftada 3 gün, ben çalışıyorum enerji gerektiği için 2 gün yapabiliyorum. (büyüme hormonunu destekliyor (tek bilimsel olan bu sanırım yazdıklarım arasında :D ))
9 - uykuda iken aç uyumaya çalış bu da aynı şekil, aç uyumak büyüme hormonunu destekliyor.
10 - uyku pozisyonun iyi öğren ilk başlarda zorlanırsın uykunu bile alamayabilirsin ilk başlarda (bende scapula var bir omzum daha büyük olduğu için bıçak gibi saplanıyor bana o yüzden ben devam ettiremedim)
11 - 23.00 ve 03.00 arası kesinlikle uyu, en iyi uykuyu burada alacaksın.
12 - eğer öğlen müsait olur isen yani uyuyabilirsen okulda vs oda iyi olur.

Ve son olarak o attığım ürünleri kullan, ama o ürünlerin içindeki olan şeyleri araştır direkt besinlerden almak daha mantıklı olacaktır.

Yukarıdaki yazdıklarımı oradan buradan öğrendiğim bilgiler, ben son evrelerdeyim diye çok üstünde duruyorum sen bu kada yapmasan bile olur belki de.

Boyunuz kaç oldu şu anda.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı