Boy uzatmak için tavsiyeler

volter190

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu aralar boyumu çok sıkıntı etmeye başladım artık çok öz güvensiz bir insan oldum herkes dalga geçiyor bende hepsini ters köşe yapmak için biraz gayret göstermeye karar verdim. Boy uzatmak için egzersizlerde bayağı etki ediyormuş gün boyu yatıyorum ama bundan sonra değişmeye karar verdim. Bana yiyecek ve egzersiz veya başka bir tavsiye verir misiniz boy için ne gerekiyorsa yardımcı olur musunuz?

(Boyum 1.65 2006 lıyım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yok kanka. Erkeksen 21 yaşına kadar uzarsın, genetik dışında hiçbir şeye bağlı değil. Beslenme şekli ve spor vs ile 1 cm uzatamazsın boyunu. Yaşınız daha küçük tam birbirinizle dalga geçme yaşındasınız o yüzden boşver, etraf kısa adamlarla dolu zaten.

Arkadaşlar bu aralar boyumu çok sıkıntı etmeye başladım artık çok öz güvensiz bir insan oldum herkes dalga geçiyor bende hepsini ters köşe yapmak için biraz gayret göstermeye karar verdim. Boy uzatmak için egzersizlerde bayağı etki ediyormuş gün boyu yatıyorum ama bundan sonra değişmeye karar verdim. Bana yiyecek ve egzersiz veya başka bir tavsiye verir misiniz boy için ne gerekiyorsa yardımcı olur musunuz?

(Boyum 1.65 2006 lıyım)

Öyle uzama gibi bir imkan yok 1.44 arkadaşım 2-3 ayda 30-40cm uzadı adam beni geçti ya bir anda uzucan ya uzamıcan ama o yaşta 1.65'e geldiysen bir ihtimal maksimum 10-15 cm daha uzarsın oda tabii bir ihtimal. ve Erken yaşta örneğin 11-12 yaşında 1.80 civarı olan bir insan normal değil ve bir daha uzama gibi bir imkan neredeyse 0.

Öyle uzama gibi bir imkan yok 1.44 arkadaşım 2-3 ayda 30-40cm uzadı adam beni geçti ya bir anda uzucan ya uzamıcan ama o yaşta 1.65'e geldiysen bir ihtimal maksimum 10-15 cm daha uzarsın oda tabii bir ihtimal.

Öyle bir ihtimal şöyle bir ihtimal böyle muhabbeti yapmaya gerek yok. Boyun ne olacağını ya da hangi yaşta ne kadar uzayacağını kimse bilemez belki 10 yaşında 1.80 olursun ama bir daha hiç uzamazsın ya da 19 yaşına kadar 1.60 kalırsın ama 20 yaşında 1.90 olursun. Genetik, genetik, genetik...

Öyle bir ihtimal şöyle bir ihtimal böyle muhabbeti yapmaya gerek yok. Boyun ne olacağını ya da hangi yaşta ne kadar uzayacağını kimse bilemez belki 10 yaşında 1.80 olursun ama bir daha hiç uzamazsın ya da 19 yaşına kadar 1.60 kalırsın ama 20 yaşında 1.90 olursun. Genetik, genetik, genetik...

Adı üstünde ihtimal (belki) ya uzarsın ya uzamazsın ikisi aynı şey.

(Boyum 1.65 2006 lıyım)

Bilimin gelmiş geçmiş en büyük iki yalanı: 1-basketbol oynayarak, süt içerek boy uzatmaya çalışmak. 2-beyazlatıcı diş macunuyla dişleri beyazlatmaya çalışmak. Bunların hepsi genetiktir.

Geri
Yukarı