Boy Uzatmak İçin Tavsiyeler

Kedr

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle yaşım 14 boyum 1,87cm sizce 2metreyi geçer miyim ? Annem 1,68cm, babam 1,74cm gibi bir şey. Birde daha hızlı uzamak için neler yapılabilir ? Ohohoho boyon çok ozon zoton doho no ozocon gibi şeyler demeyin lütfen çünkü benim yaşımda 2m, 198cm gibi kişiler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 1.85'im 13 yaşındayım. Zaten böyle olmamın en büyük sebebi süt ve süt ürünleri tüketmem. Ben de en azından 2 metre falan olsam yeter kafasındayım. Basketbol oynamak galiba uzamanın son yolu.

Ben de 1.85'im 13 yaşındayım. Zaten böyle olmamın en büyük sebebi süt ve süt ürünleri tüketmem. Ben de en azından 2 metre falan olsam yeter kafasındayım. Basketbol oynamak galiba uzamanın son yolu.

Yaşım 15, 16'ya az kaldı. Boyum 1.73 suları. Nasıl bu kadar uzadınız siz? Genetik bir durum mu? Arkadaşın anne babası da gayet normal boyda üstelik.

Yaşım 15, 16'ya az kaldı. Boyum 1.73 suları. Nasıl bu kadar uzadınız siz? Genetik bir durum mu? Arkadaşın anne babası da gayet normal boyda üstelik.
Benim annem 1.65 civarı babam da 1.80 gibi. Uzunluk var da bu kadarı yok. En basit yöntemi süt ile yaşamak. Sabah süt akşam yoğurt/ayran.

Zamanında bende çok severdim sütü. Birden boy atmıştım, sizler gibi yaşıtlarıma göre uzundum. Sütü uzun zamandır çok nadir tüketiyorum. Geçen seneki boyum ile şuan ki boyum aynı. 1 senede neredeyse atmadım boy. Bu kadar önemli mi bu süt olayı?

Zamanında bende çok severdim sütü. Birden boy atmıştım, sizler gibi yaşıtlarıma göre uzundum. Sütü uzun zamandır çok nadir tüketiyorum. Geçen seneki boyum ile şuan ki boyum aynı. 1 senede neredeyse atmadım boy. Bu kadar önemli mi bu süt olayı?
Ya tabi süt seni sonsuza kadar uzatmıyor ama en kolay yoldan uzattıkça uzatıyor. Belli bir boya ulaştıktan sonra sen devam ettireceksin. Ben mesela her ay 1 cm uzardım 2 aydır 1.85'im. Galiba bu yaz bir aktiviteye başlayacağım. Fitness boy uzamasını durduruyor gibi duydum o yüzden büyük ihtimal basketbol kursuna başlarım.

Ya tabi süt seni sonsuza kadar uzatmıyor ama en kolay yoldan uzattıkça uzatıyor. Belli bir boya ulaştıktan sonra sen devam ettireceksin. Ben mesela her ay 1 cm uzardım 2 aydır 1.85'im. Galiba bu yaz bir aktiviteye başlayacağım. Fitness boy uzamasını durduruyor gibi duydum o yüzden büyük ihtimal basketbol kursuna başlarım.

Maks. 1.90 yetmez mi sizlere? Mükemmel bir boy bence. Yaşın daha 13, uzarsın. Basketbolcu hayaliniz var mı bilmem ama 2 metre gibi boylar göründüğü gibi güzel değil. Bu insanlar çoğu yerlerde sıkıntı çekiyorlar aslında. Özellikle kıyafet meseleleri, otobüs vs. ulaşım araçları, kapılardan geçiş gibi sayılabilir. Açıkcasıi 1.80 olsam yeterli benim için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı