Celeron n2805 Windows tabletin oyun performansı nasıldır?

watership

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben kendine Windows'lu bir tablet alacağım özellikleri:
  • 2 GB RAM DDR3
  • Intel Celeron n2805 1.46 GHz 64 bit
  • 64 GB SSD
Windows 8

Arkadaşlar, ben bu sistemle; Gta 3, Vice City, Sanandres, PES 2005-2006, Fifa 2005, Left 4 Dead, Max Payne 1 ve 2 gibi oyunları oynayabilir miyim? Oynarsam hangi ayarda ve çözünürlükte oynarım? Bazı arkadaşlar alma çok kasar ısınma sorunu olur dedi. Ama Gta 3, Vice City ve Sanandreas'ın sistem gereksinimi ne ki? Bu Windows'lu tableti alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden ? Yongası ne bir söyler misin ? Oynatırsa yukardaki oyunların hangisi oynatır rahat ve kasmadan oynatır?

Intel HD Graphics. Bu onboard, yani işlemcinin içinde. En azından gt 740m olsaydı içinde istediğini oynatırdı. Ayrıca tablette neden oyun oynamaya kalkışıyorsunuz ?

İstediğim oyunların birçoğu Windows'da bu yüzden biliyorum GTA 3 Vice sa...
Android içinde var ama ben Windows bir tablet oynamayı daha çok isterim eğer bu oyunları açıp rahat bir şekilde oynayamayacaksam o zaman almayayım.

Test videoları yok, o yüzden bende bir şey diyemiyorum ama internette adamalar, Intel Atom 1.33 GHz ile Left 4 Dead'ı rahat bir şekilde oynuyorlar.

Çok rahat bir şekilde oyun oynayabileceğinizi düşünmüyorum, ama en azından subway surf tarzı oyunları oynarsınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı