Bulk mu definasyon mu?

Zheren

Picopat
Daha fazla  
Boyum 166 kilom 62 hafif göbeğim var. Sizce bulk mu definasyon mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilo alıp kas kütlesi ekle sonra kilo verme dönemine girebilirsin.

Ben aslında definasyondaydım da 60'a inip mi bulka geçeyim yoksa şimdi mi?

Yani definasyonun amacı zaten yağ yakmak sizin hala nasıl göbeğiniz var hocam anlamadım, bence çınar hocamın dediği gibi önce bir bulk yapıp kas kütlesi koyun ondan sonra definasyon girersiniz.

Yani definasyonun amacı zaten yağ yakmak sizin hala nasıl göbeğiniz var hocam anlamadım, bence çınar hocamın dediği gibi önce bir bulk yapıp kas kütlesi koyun ondan sonra definasyon girersiniz.

Bende anlamadım göbekten gitmiyor acaba 2 kilo daha verip 60'a insan gider mi?

Bende anlamadım göbekten gitmiyor acaba 2 kilo daha verip 60'a insan gider mi?

Düşük karbonhidratlı, yüksek proteinli ve bol yeşillikle besleniyorsunuz değil mi? Antrenmanlardan sonra da 20 dakika falan cardio yaparsan yağ yakmayı da hızlandırır hem.

Düşük karbonhidratlı, yüksek proteinli ve bol yeşillikle besleniyorsunuz değil mi? Antrenmanlardan sonra da 20 dakika falan cardio yaparsan yağ yakmayı da hızlandırır hem.

Aynen öyle besleniyorum ama kardiyo çok yapmıyorum antrenmana başlamadan önce biraz ip atlıyorum bazen de dışarıda atlıyorum.

Aynen öyle besleniyorum ama kardiyo çok yapmıyorum antrenmana başlamadan önce biraz IP atlıyorum bazen de dışarıda atlıyorum.

Valla yapman gereken her şeyi yapmışsın hocam ona rağmen niye işe yaramamış çözemedim, için rahat olsun istiyorsan 60'a kadar devam et dediğin gibi sonra Bulk'a geçersin.

Vallahi yapman gereken her şeyi yapmışsın hocam ona rağmen niye işe yaramamış çözemedim, için rahat olsun istiyorsan 60'a kadar devam et dediğin gibi sonra Bulk'a geçersin.

Bende anlamadım bu göbek neden gitmiyor dediğiniz gibi yapacağım sonra bulka geçerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı