Burger king fiyatları nasıldır?

Doyurduğundan değil anladığım kadarıyla arkadaşları ile gidiyor bir whooper alsa yeter gibi eve gidince bir salam ekmek akar.
"Yiyeceğim" demiş. Arkadaşlarıyla yiyeceğini söylese belirtirdi. Bu arada mesajıma "kızgın" ve "inanılmaz" atan arkadaşlar, neyi garip buldunuz? 70 TL'den aşağı tutmaz eğer gerçekten doymak istiyorsan.

Normal dükkana gidersen ve yetişkin bir bireysen adam akıllı doymak için 60-70 TL ödemen şart artık, daha bu sabah bizzat cebimden 60 TL çıktı ve anca doydum. Gittikçe zamlanıyor hele ki Texsas Smokehouse...

Sadece hamburger alınca 25 TL tutuyor ama yanında bir içecek bir patates olsun deyince 35-40 liradan aşağıya inmiyor burger king.(whooper jr vb şeyler çocuk için zaten)
Big King ve büyük boy patates/kola.
Zam geldiyse de en fazla 5₺ fark oluyor, onu da dönem indirimlerinden vs. kapatıyorsunuz. Ben her seferinde öyle yapıyorum mesela.
Bu arada mesajıma "kızgın" ve "inanılmaz" atan arkadaşlar, neyi garip buldunuz? 70 TL'den aşağı tutmaz eğer gerçekten doymak istiyorsan.
1 kişi bir fastfood zincirinde ₺70'lik ne yiyebilir, ona şaşırdım. ₺70 ile alacağı kalori 2 gün yeter ona.

Hocam, Big King ve orta boy patates tek yiyecektim restorantta. Normalde Yemeksepeti’nden yerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Popeyes ve Burger King gibi restoranlarda iyice doymak için en azından 40-60 TL harcamanız gerekiyor. 20-25 TL’den başlayan menüler var fakat pek doyurucu değil. Orta boy bir burger, patates kızartması ve içecek size yetiyorsa 25-30 TL de ödeyebilirsiniz. Double Cheeseburger, patates kızartması ve içecek için geçen gün 29 TL civarı ödemiştim.

Big King 26.50 TL'ydi bu hafta içi yemiştim. Büyük boy patates içecek alırsanız 2 -3 TL fark oluyordu sanırım. 40 TL civarına 2'li menülerde var. 60 - 70 TL vermenize gerek yok doymak için. Hatta 2'li Tavuk Burger menü görmüştüm 16.50 TL'ydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı