Burger king fiyatları nasıldır?

Ben artık böyle yerlerden yemeyi kestim. Hem pahalı hem de hangi et olduğu belli değil. Dün arkadaşla By Kasap Burger'e gittik. 27 TL'ye çift köfte içi dolu baya da tadi felan güzeldi. Burger yerine böyle yerlere gitmeniz daha mantıklı. Baya da doyurucuydu.

Eskiden ucuzdu. Şimdi olmuştur 35-40 TL adam akıllı karnını doyurmak istiyorsan fazlacana para harcaman gerekiyor. Ben ev yapımı hamburger yaptım BİM köftesiyle. O bile beni doyurdu diyebilirim.

Son düzenleme:
Hocalarım yere göre değiştiğini biliyorum ama Big King ve King Chicken fiyatları ortalama olarak ne kadar? Big King 30 TL civarlarında mı yoksa 25 falan mı sizin oralarda? Konuyla alakasız oldu, kusura bakmayın. Bir yıla yakındır oradan yemek yemiyorum, merak ettim.

Normal AVM'de Burger King'de big king menü yiyeceğim. 1 aydır gitmiyorum zam gelmiş sanırım. Güncel AVM fiyatları nedir big king için?
Ben genelde ikili menü alıyorum küçük boy patates 2 king chicken küçük boy cola patatesi büyük yapıp yanına çıtır çıtır atıştır alıyorum 30 liraya falan denk geliyor onun dışında whopper jr alıp çıtır çıtır atıştır alıyorum oda 34 lira falan bence gayet normal fiyatlar heleki yemeksepeti özel fiyatlar indirimle çok iyi oluyor çok severim bk yi

Yeni konular

Geri
Yukarı