ByNoGame skin satılmıyor

Daha fazla  
7 gün takas banı bitmişti. Dün satabilmem gerekiyordu ancak hala item bulunamadı diyor (envanterimdeki tek item o) Sizce sorun ne neden satamıyorum? Ne yapmam gerek?

7 gün takas banı bitmişti. Dün satabilmem gerekiyordu ancak hala item bulunamadı diyor (envanterimdeki tek item o) sizce sorun ne neden satamıyorum? Ne yapmam gerek?

Steam mağazasında yüksek fiyata satışa koy iptal et envanterine geri gelsin sonrada ByNoGame sitesine satışa koy.

Steam mağazasında yüksek fiyata satışa koy iptal et envanterine geri gelsin sonra da ByNoGame sitesine satışa koy.

Hayır öyle bir şey sakın yapmasın direk satılır veya bekleyene düşme riski var. 10 gün sonra yapabilecek zaten boşa öyle bir riske girmesine gerek yok. 7 günlük takas banı bittiğinde + 3 gün daha beklemesi gerek trade yapabilmesi ve ByNoGame gibi sitelerde satışa sunabilmesi için.

Hayır öyle bir şey sakın yapmasın direk satılır veya bekleyene düşme riski var. 10 gün sonra yapabilecek zaten boşa öyle bir riske girmesine gerek yok. 7 günlük takas banı bittiğinde + 3 gün daha beklemesi gerek trade yapabilmesi ve ByNoGame gibi sitelerde satışa sunabilmesi için.

Yüksek fiyattan koy dedim. Satılma ihtimali olmaması için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı