Canon Eos 200D vs Canon Eos 60D

megastasyon

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizik Mühendisi
Merhaba arkadaslar.
Yeni bir fotograf makinesi alacagim fakat bu konularda pek de bilgi sahibi degilim.
Sizce sıfır 200D mi, yoksa ikinci el 60D mi almaliyim? Bildigim kadariyla 60D segment olarak bir seviye ustte. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
200D'nin ISO performansı çok iyi, otofocus muazzam ve 7. nesil işlemciye(60D 4. nesil) sahip. 60D bildiğim bir makine değil ama sıfıra eski makine almazdım.

200D'nin ISO performansı çok iyi, otofocus muazzam ve 7. nesil işlemciye(60D 4. nesil) sahip. 60D bildiğim bir makine değil ama sıfıra eski makine almazdım.
Doğru fakat gövdesi minicik. 200D'ye o kadar para vermek yerine, 60D + 17-50mm f2.8 daha iyi bir tercih olur.

200D'nin ISO performansı 60D'ye fark atacak düzeyde değil. Ben de 77D kullanıyorum ve 7. nesil işlemci var. Fakat 200D'de de 7. nesil işlemci olmasına rağmen çoğu özelliği konulmamış.

İkinci el makinelerden korkmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlla sıfır alacağım derseniz, Canon 750D alın. 200D gerçekten küçük ve ele oturmuyor.

Aynasız makinelere de yönelebilirsiniz; Sony A6000 gibi...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı