Casper CD.VTI4770B GTA 5 açar mı?

abdullah cibir

Hectopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayarda bu bilgisayarı gördüm ve almayı düşünüyorum. Bu bilgisayar gta5, call of duty falan bunları acar mı yardımcı olursanız cok sevinirim.

Bu bilgisayar:

INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB DDR3 2 TB HDD 1 GB NVIDIA GTX560 WIN 8
  • İşlemci Markası: İNTEL
  • İşlemci Teknolojisi: CORE İ7
  • İşlemci Numarası: 4770
  • İşlemci Hızı : 3.4 GHz
  • RAM Kapasitesi :8 GB
  • Ekran Kartı Markası : NVIDIA
  • Ekran Kartı Hafızası : 1 GB
  • Disk Kapasitesi : 2 TB
  • Ekran Kartı Chipseti : GTX560
  • İŞLETİM SİSTEMİ: WİNDOWS 8
  • EKRAN KARTI 1 GB VE 256 BİT

Bu bilgisayar oyunları acar mı ve kasmadan oynatır mı? Yardımcı olursanız cok mutlu olurum. Hata yapmak istemiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır alma. Ekran kartı çöp. Eski bir ekran kartı var. Sen bize bir bütçe ver ona göre biz bir sistem toplayalım daha iyi performans verir.

Buradan size neler almaniz gerektigini soyleriz, toplamayi hic bilmiyorsaniz Technopat pc toplama rehberlerini inceleyebilirsiniz, dilerseniz yanlis yaparim diyorsaniz Vatan'dan aldiginiz zaman onlar toplarlar.

Öyle yapayım o zaman. Çünkü Technopat PC toplama rehberlerini 2-3 kez izledim ama yapamam. Hiç bilmiyorum, eğer Vatan'da topluyorlarsa siz bana hangi ekran kartı falan almamı söylerseniz sevinirim.

Çok teşekkür ederim yardımınız için. Bunu almayı düşüncem. Birde şunu göstereyim size bu nasıl acaba?

INTEL CORE İ7 4770 3.4 GHZ 8 GB DDR3 1 TB HDD 2GB AMD HD8570 WIN8.1
  • İŞLEMCİ MARKASI: İNTEL
  • İŞLEMCİ TEKNOLOJİSİ: CORE İ7
  • İŞLEMCİ NUMARASI:4770
  • İŞLEMCİ HIZI: 3.4 GHZ
  • İŞLEMCİ ÖN BELLEK: 8 MB
  • RAM KAPASİTESİ:8 GB
  • RAM TİBİ :DDR3
  • EKRAN KARTI MARKASI :AMD
  • EKRAN KARTI HAFIZASI :2GB
  • DİSK KAPASİTESİ: 1TB

• GRAFİK KART
  • EKRAN KARTI CHİPSETİ: HD8570
  • İŞLETİM SİSTEMİ: WİNDOWS 8.1

Casper veya Asus bakiyorsunuz heralde, islemci takintiniz varsa emin olun benim onerdigim sistem sizin bu yolladiginiz sistemlerden daha iyi. Kafaniz rahat olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı