Çözüldü Chrome Beyaz Sayfa Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar tüm sitelerde bir süre sonra ekran beyaz oluyor, f5 ile falan da düzelmiyor. Kullandığım anti virüs programı ise eset acaba internet güvenliği ayarlarıyla mı ilgili?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüleri bunlar arkadaşlar.

gK3HT8y.png
OM2j2Fb.png

0yB4cbP.png

Eseti kapatın, mümkünse silin. Sonra chrome yer imlerini dışarı çıkart, chrome ayarlarından kullanıcı sil tıkla, Google chrome silip, ccleaner ile temizlik yapıp, chrome tekrar yükle. Chrome yükledikten sonra google hesabı ile giriş yapma sorun çözüldü diyene kadar.
Hangi programlar yüklü diye sordum cevaı alamadım? Denetim masasında neler var?

Cevap için teşekkürler dediklerinizi uygulamaya koyuldum fakat program tipi olarak ne çeşit programları kast ettiğinizi anlayamadım. Ancak chrome la bağdaşabilecek ccleaner ve eset dışında bir program yüklü değil. Bir de sweet page diye bir arama motorunu silmek için tarayıcı temizleyici programlar kullanmıştım ancak onlarla ilgili değil çünkü son 1 haftadır böyle.

wW7UZc4.png
6sBt34Z.png
Sl0XGh3.png
Hocam bunlar denetim masasındaki programlarım. Gözüme batan birkaç tane program var ama önemli bir şeyin altyapısıdır diye silemiyorum da. Sizce hangilerini sileyim. Bu arada sorun denetim masasındaki anvisoft isimli tarayıcımı temizlemek için indirdiğim bir programın kalıntısını kaldırınca çözüldü yada ben henüz karşılaşmadım emin olunca tekrar yazacağım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı