Clash Royale'e para yatırdığım için pişmanım

Değerli yorumun için teşekkürler. Asla ve asla bundan sonra kuruş vermem. Oyuna para yatırmayı bırak oyun bile almam.
"Koğsan oyuna desteh yooh!!!!" tayfanın gelmesi yok mu xD

Rica ederim, eğer 2022 de falan olsaydık hikayeli oyunları (RDR2, GTA 5 gibi) satın almanızı önerirdim de şimdi steam dolara falan geçti, epic games ne olacak belli değil, boşverin kuruş yatırmayın, iyi tercih yaptınız. Rayz of King Dons'da 1 milyon güce ulaşmak hiçbir işinize yaramacaktır. (Steam'de koleksiyon oyunları da.) İlk paragraftaki tayfayı da umursamayın boşverin.

Aga ben fiyatı 300 küsürken devam ederse belki yazın çok istediğim bişey gelirse nasılsa para değil diyip almayı düşünüyordum yeni yıl zammı gelmiş onada 430 olmuş ben hiçbir oyuna para yatırmadım ilk kez düşündüm ondada zam geldi. Senin durumunda ise oyuna yeni başlayıp zengin değilsen niye para verirsin ki? Ben 4 yılı devirdim hâlâ para vermedim senin para vermen hata neyse olan olmuş hareketli banner ve evrimli valkürün tadını çıkar başka yapacak bişey yok çünkü.

Aga ben fiyatı 300 küsurken devam ederse belki yazın çok istediğim bir şey gelirse nasılsa para değil deyip almayı düşünüyordum yeni yıl zammı gelmiş ona da 430 olmuş ben hiçbir oyuna para yatırmadım ilk kez düşündüm onda da zam geldi. Senin durumunda ise oyuna yeni başlayıp zengin değilsen niye para verirsin ki? Ben 4 yılı devirdim hâlâ para vermedim senin para vermen hata neyse olan olmuş hareketli banner ve evrimli valkürün tadını çıkar başka yapacak bir şey yok çünkü.

Haklısın bir hata yaptık. Ayrıca yeni yıl zammı gelmedi, 3 ay önce 279'dan 429'a çıkmıştı zaten. Asıl yeni yıl zammı bugünlerde gelir 600 TL olursa şaşmam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam komik değil. Burada bunu atmak sana ne kazandırdı? Benim sinirimi bozmak mı? Umarım aynısının daha kötüsü başına gelir. Gülme komşuna gelir başına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abilerim merhaba. Clash Royale 2-3 aydır oynuyorum. Hesap yeni. 4.000 kupalarda falanım. 2 gün önce arkadaşlarimında tavsiyesi ile aşırı gaza geldim ve 429 TL'ye elmas pas aldım. 70 TL yede özel teklif vardı onu aldım. Şimdi pası bitirdim. Verdiği ödüllerden sadece 1 kartımı maxlayabildim. Deste maxlamak için emek olmazsa bu oyuna binlerce yatirmak gerekiyor herhalde. Neyse onu bunu geçtim. Dünden beri düşünmeden edemiyorum, ben nasıl böyle bir şey yaparım diye. Çok pişmanım ama yapılacak bir şey yok. Hesap satsam anında ban yerim. Ayrıca bu oyunun piyasası da yok. Şimdi üstüne soğuk su iç demeyin daha çok üzülürüm. Yapacak hiçbir şey yok, ben sizden bunu nasıl unutabilirim diye soruyorum 😔. Ayrıca arkadaşlarım 500 TL de paramı deyip geçiştirdi beni ama düşününce 500 de çok gelmiyor. Lakin unutamıyorum işte. Bir markete girsek etin kilosu 300 TL zaten.
Hocam p2w ve oynanmaz clash royale. En azından 500 saatim vardır yıllardır azar azar oynarım, 8000 falan kupa sanırsam ve splashyard destesi bile max değil bir senedir yükseltiyorum. Eskiden güzeldi fakat şuan p2w.

Önüne parlak 3-5 boncuk atmışlar sen ise havada kapmışsın, geçmiş olsun dost. Giden tek 500 liranız bu olur umarım.

Hocam komik değil.

Konu komik değil ama insanlara böyle şeyler söylüyorsunuz hani onlar komiğime gidiyor, yapmayın. Gelen yorumlardan rahatsız oluyorsanız rapor ile konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

Önüne parlak 3-5 boncuk atmışlar sen ise havada kapmışsın, geçmiş olsun dost. Giden tek 500 liranız bu olur umarım.

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Oyun içi içerik değil oyun bile almam daha. Oyunlara kuruş vermemeye yemin ettim.

Konu komik değil ama insanlara böyle şeyler söylüyorsunuz hani onlar komiğime gidiyor, yapmayın. Gelen yorumlardan rahatsız oluyorsanız rapor ile konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

Sizinde komiğinize gidiyorsa açığa çıkarmak zorunda değilsiniz. İlla komik diye bir şey yazman veya bir videomu göndermen gerek?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı