Claw tutuş dışında uygun fare önerisi

Bütçe
4.000 TL

Hoxworth

Decapat
Daha fazla  
Uzun zamandır Logitech G403 kullanan biriyim ve bugüne kadar mouse önerilerine hiç bakmadım fakat benim emektar G403 6. senesinde sizlere ömür. Çift basmalar orta tekerleğin yanlış yöne dönmesi gibi vs birçok sorun baş göstermeye başladı şimdi yeni bir mouse almak istiyorum fakat fiyatlar Türk hava yolları resmen. Ederi bile o kadar olmayan fareler 3-5 bin bandında seyrediyor. Haliyle destek almaya ve önerilerinizi dinlemeye geldim. Birkaç gündür yaptığım araştırmalara göre birkaç modelde karar kıldım tabii fiyatlarını göz ardı ederek. Modellerden birisi Razer'ın DeathAdder V3 Pro modeli diğeri ise Wraith e-Sports aracılığı ile satılan VGN Dragonfly F1 Pro Max modeli. Tabii fiyat farkları da var ki DeathAdder V3 Pro 5K'lik bir fiyat etiketine sahipken VGN Dragonfly F1 Pro Max'i 4K dongle ile beraber 3500 liraya alınabilir durumda.

Sizden ricam ise belirlediğim birkaç mouse arasında alınabilir ve performansın yani sıra uzun bir kullanım süresi sunabilen bir mouse önerisi yapmanız. Belirlediğim mouse isimlerine gelecek olursak;

Razer DeathAdder V3 Pro.
Logitech G PRO X Superlight.
VGN Dragonfly F1 Pro Max.

Şu an benim belirlediklerim bunlar sizin de önerileriniz var ise belirtmenizi çok isterim.

Bütçemi 4 bin liraya kadar zorlayabilirim.

DeathAdder V3 Pro en son 4500 lira bandına çıktı. O fiyat bandında Pulsar xlite V3 es daha mantıklı. F1 Pro Max bu bütçenin ürünü değil. G PRO X Superlight da aşırı overpriced.
Önerdiğiniz mouse Deathadder v3 Pro fiyatı ile aynı ve eğer bu fiyatlara çıkacaksam tek tercihim Deathadder v3 Pro olacaktır zaten amacım bu fiyatlara çıkmamak. Vgn dragonfly f1 pro max ile ilgili bir çok inceleme ve kullanıcı yorumu almama rağmen içimde kısa süre sonra bozulacak hissi mevcut. Muhtemelen sabit fikirlilikten bugüne kadar logi harici mouse kullanmadigimdan olabilir. Vgn dragonfly f1 pro max hakkında bilginiz veya deneyiminizi paylaşırmisiniz

Önerdiğiniz mouse DeathAdder V3 Pro fiyatı ile aynı ve eğer bu fiyatlara çıkacaksam tek tercihim DeathAdder V3 Pro olacaktır zaten amacım bu fiyatlara çıkmamak.

O fiyatlara cikiyorsaniz DeathAdder V3 Pro yerine Pulsar almak daha mantikli demek istemistim. Eger Pulsar istemiyorsanız DeathAdder V3 Pro alın.

O fiyatlara cikiyorsaniz DeathAdder V3 Pro yerine Pulsar almak daha mantikli demek istemistim. Eger Pulsar istemiyorsanız DeathAdder V3 Pro alın.
Aslında amacım o fiyatlara çıkmamak bu yüzden VGN Dragonfly F1 Pro Max'ı daha önde düşünüyorum. Sadece kasa sağlamlığı switchlerin kalitesi ve bir süre sonra çift basma sorunlari veya mouse tekerleğinin bozulması gibi sorunlar yaşamak istemediğimden emin olamıyorum.

Aslında amacım o fiyatlara çıkmamak bu yüzden VGN Dragonfly F1 Pro Max'ı daha önde düşünüyorum. Sadece kasa sağlamlığı switchlerin kalitesi ve bir süre sonra çift basma sorunlari veya mouse tekerleğinin bozulması gibi sorunlar yaşamak istemediğimden emin olamıyorum.

F1 Pro Max de öyle sorunlar yok. 4 bin bütçeye düşük kalıyor ama o mouse. Lamzu thorn öneririm DeathAdder V3 Pro'ya kadar çıkmak istemezseniz. Daha düşük fiyatlı olarak F1 Pro Max'i de düşünebilirsiniz.

F1 Pro Max de öyle sorunlar yok. 4 bin bütçeye düşük kalıyor ama o mouse. Lamzu thorn öneririm DeathAdder V3 Pro'ya kadar çıkmak istemezseniz. Daha düşük fiyatlı olarak F1 Pro Max'i de düşünebilirsiniz.
Lamzu Thorn stokları bir türlü güncellenmiyor. Yoksa mümkün aslında tavsiyesini çok aldım. 4k bütçeye kadar çıkabilirim bütçe olarak tabi de 4000hz için dongle aldığımda 3500 liraya çıkıyor F1 Pro Max.

Lamzu thorn stokları bir türlü güncellenmiyor. Yoksa mümkün aslında tavsiyesini çok aldım. 4K bütçeye kadar çıkabilirim bütçe olarak tabii de 4000Hz için dongle aldığımda 3500 liraya çıkıyor F1 Pro Max.

4000 Hz almayın. 1000 Hz ile arasındaki farkı hissedemezsin, aynı zamanda çok fazla işlemci gücü istiyor ve pil tüketiyor. Artısından çok eskisi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı