Cloud lll normalden az ses geliyor

emonedoe01

Zeptopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, Cloud lll Wireless kulaklığı bugün elime ulaştı. Bundan önceki kulaklığın Razer BlackShark V2 kabloluydu ve sesi bundan çok veriyordu EQ ayarı yapmasam bile Valorant'ta beni tatmin ediyordu kablosuz kulaklığa geçmeye karar verdim. Uzun araştırmalar sonucu FPS'de en iyi ses veren kulaklığı aldığımı sandım ama takınca beni hüsrana uğrattı. EQ ayarlarını yabancı siteden baktım hiçbir türlü tatmin etmiyor beni sanki kulaklık %50 performans veriyor gibi hissediyorum eğer %100 performansı böyleyse iade edeceğim. Yardım eder misiniz rica etsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz kulaklıklar kablolulara göre daha az ses verirler bu normaldir. Ha marka model farkı var mıdır tabi ki vardır. Her kulaklık aynı değil.

Hiç anlamıyorum öyle şeylerden işte kaç gündür araştırıyorum bulamıyorum hazır ayar varsa ona göre yapmam daha doğru olur kurcalamak istemiyorum.

Kulaklık girişini kasanın ön girişine tak arkaya nazaran sesi biraz daha yüksek olur. Ses kalitesi konusunda Wireless'e sıcak bakamıyorum ses kayıpları yaşatıyor ve şarj pil derdi maç esnasında yarıda bırakması kötü. Cloud kulaklık tiz karakterli bir kulaklık normalde, EQ ile tizi azaltıp dengeleyip kullanıyorlar ama ben kulaklıklarda asla EQ kullanmıyorum yazılımınıda aynı şekilde.

Kulaklık girişini kasanın ön girişine tak arkaya nazaran sesi biraz daha yüksek olur. Ses kalitesi konusunda Wireless'e sıcak bakamıyorum ses kayıpları yaşatıyor ve şarj pil derdi maç esnasında yarıda bırakması kötü. Cloud kulaklık tiz karakterli bir kulaklık normalde, EQ ile tizi azaltıp dengeleyip kullanıyorlar ama ben kulaklıklarda asla EQ kullanmıyorum yazılımınıda aynı şekilde.
Anakart güncel olup olmaması sese etki yaparmı benim kasanın önüne takılı zaten sarj konusunda 120 saat zaten bi sıkıntı yaşıyacağımı zannetmiyorum

Anakart güncel olup olmaması sese etki yapar mı benim kasanın önüne takılı zaten şarj konusunda 120 saat zaten bir sıkıntı yaşıyacağımı zannetmiyorum.

Anakartın ses yongası faydalı ben zaten anakartın ses yongasından alıyorum sesi doğrudan, güncel olması etki eder mi bilmem ama güncel olması iyidir herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bir de en önemlisi sen iyi bir ses kalitesi elde etmek istiyorsan kesinlikle kulaklık yazısı seçili olmak zorunda ama Wireless'larda pek mümkün değil gibi henüz karşılaşmadım olsa iyi olur ama denemekten zarar gelmez bazı şeyleri uygulamayı deneyin bir konu atacağım o konudaki arkadaşa daha önce yardımcı olmuştum sorununu çözmüştük. Sürücüyü güncelleyince ona eklenmişti yazılanları bir okuyun.

Anakartın ses yongası faydalı ben zaten anakartın ses yongasından alıyorum sesi doğrudan, güncel olması etki eder mi bilmem ama güncel olması iyidir herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bir de en önemlisi sen iyi bir ses kalitesi elde etmek istiyorsan kesinlikle kulaklık yazısı seçili olmak zorunda ama Wireless'larda pek mümkün değil gibi henüz karşılaşmadım olsa iyi olur ama denemekten zarar gelmez bazı şeyleri uygulamayı deneyin bir konu atacağım o konudaki arkadaşa daha önce yardımcı olmuştum sorununu çözmüştük. Sürücüyü güncelleyince ona eklenmişti yazılanları bir okuyun.
Benim anakar msı h510 m di nasıl güncelliyeceğimide bilmiyorum

Geri
Yukarı