CoD: Warzone 13 GB RAM kullanımı

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
56
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
Arkadaşlar, Call of Duty: Warzone oynarken 13.2 GB RAM kullanımı gördüm. Çok yüksek değer gibime geldi. Bundan kaynaklı drop yiyorum gibi hissediyorum.

16 GB 3000 MHz RAM kullanıyorum.

Ne kadar boş RAM bulabilirse o kadar kullanması daha iyi bir performans almanızı sağlar diye düşünüyorum. Drop yemeniz RAM'den dolayı olmayabilir. Diğer değerleri kontrol ettiniz mi oyun esnasında?

Gayet normal.
Ekran Görüntüsü (36).jpg

Ne kadar boş RAM bulabilirse o kadar kullanması daha iyi bir performans almanızı sağlar diye düşünüyorum. Drop yemeniz RAM'den dolayı olmayabilir. Diğer değerleri kontrol ettiniz mi oyun esnasında?
Evet her şeyi kontrol ettim. Soğutucu bile aldım, soğutucu aldıktan sonra azaldı gibi ama arada bir oluyor. Bu arada bir olunca sinirimi bozuyor. Oyun kaynaklı mı acaba?

Evet her şeyi kontrol ettim. Soğutucu bile aldım, soğutucu aldıktan sonra azaldı gibi ama arada bir oluyor. Bu arada bir olunca sinirimi bozuyor. Oyun kaynaklı mı acaba?
Oyunla ilgili tecrübem olsa daha tutarlı cevaplar verebilirdim ama şu an ne söylesem yalan olur. Diğer oynayan arkadaşlar umarım çözüm bulabilirler.

Geri
Yukarı