Çözülen kavga disipline gider mi?

Baguvix61

Decapat
Daha fazla  
Bugün sınıftan bir çocukla kavga ettim. İlk önce o vurdu ve o şekilde başladı. Biraz fazla ileri gittim, yumruk falan attım, kafasında morarmalar oldu. Sınıf olarak çocuğu sevmiyoruz. Kavga anında kimse tutmadı zaten daha kötü yapayım diye. Sınıftaki çoğu kişi de kavga sonrası gelip yanımda olduklarını söylediler ki o başlattı zaten. Hoca çıkışta tuttu, sınıfta konuştuk, ağlamaya falan başladı. Ben olanı anlattım, tutanak tutacağım dedi. Çocuk ağlayınca tutmayacağını söyledi. Sonra sınıftan çıktık, önce onu gönderdi. Benimle biraz daha konuştu, ben özür diledim sınıfta hoca olduğu için falan. Ailemi arayayım mı dedim, gerek yok dedi. Ama içimde kuşku var, olay aileye ilerlerse ne olur? Disiplin nelere engel? 11.sınıf öğrencisiyim.

Hoca tutanak tutmadıysa bir şey olmaz ama dayak yiyen çoçuğun ailesi bir şey yapar mı bilmem.

kötü örnek olmak istemem ama tutanaklar ciddi bir sorun olmadığı sürece kağıt parçasıdır. okuduğun okul devlet okuluysa ve nitelikli sayılabilecek ender bir kamu okulu değilse fight clubdan farksız olmalı. yani benim dönemimde öyleydi ve o kadar berbat bir lisede okumadım.

Geri
Yukarı