Çok Oyunculu Oyun Önerileri

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Cezam olduğu için cevap yazamadım zamanında pointblank oynadim paladins de oynadim suan csgo varken o tarz oyunlar pek ilgimi çekmiyor açıkcası. Travian da oynadim belki tekrar başlayabilirim. War thunder biraz bakma firsatim oldu internetten ilgimi çekti tekrar teşekkür ederim.
Ben WarThunder'a 2013-2014 kışında başlamıştım ve hala oynuyorum, başlayınca bırakamıyorsun benden söylemesi. :D

Oncelikle CS:GO ve LOL oynuyoruz zaten arkadaş ortaminda ben daha farkli oyunlar istiyorum. Eski oyunlar da olur. Benim sistemim acisindan pek bir sorun yok ama arkadaşlarimin sistemi kötü olanlar da var. Onlari da uzmeyecek coklu oynayabilecegimiz oyunlar.
Fps tarzi hayatta kalma oyunu olarak the forest önerbilirim, tarayıcı oyunu olarak da haxball önerebilirim.

Oncelikle CS:GO ve LOL oynuyoruz zaten arkadaş ortaminda ben daha farkli oyunlar istiyorum. Eski oyunlar da olur. Benim sistemim acisindan pek bir sorun yok ama arkadaşlarimin sistemi kötü olanlar da var. Onlari da uzmeyecek coklu oynayabilecegimiz oyunlar.

ETS 2 - Multiplayer
Tam arkadaş grubuyla oynanılası bir oyun. Sohbet ederek gezinti yaparsınız, dinlendirici bir yanı da var. Stres attırır ama trafikten uzak durmak şartıyla :) ( Düşük sistemlere ilaç gibi özellikte, oyun içi sesli sohbet özelliği de mevcut. )

Besiege'yi araştırıp bakabilirsin bir süre oynayınca sıkıyor ertesi gün büyük bir istekle açasın geliyor ama oyunda yapacak çok şey var değişik şeyler deneyebilirsin.(Çok oyunculu değil ama beğenebilirsin)Zaten Steam'da 15₺.Bir de Rust'u deneyebilirsin online açık dünya hayatta kalma gayet iyi bir oyun.Steam'da 31₺

Son düzenleme:
en zevkli ve güzel tps online oyun War Thunder uçak savaşı oyunu piyasadaki diğer bütün oyunlardan daha eğlenceli ve daha güzel
benim bin liraya aldığım beyaz hp pavilion x2 detachable 10 inch intel atom z3736f 2gb ram intel hd graphics tabletimde minimum ayarda 1280x768 çözünürlükte akıcı bir şekilde oynuyorum oyun baya sarıyor tavsiye ediyorum herkese her sistemde akıcı bir şekilde oynarsınız oyunu

Rainbow Six Siege, Battlefield 1-4, Dota, Overwatch gibi oyunları deneyebilirsiniz.

Browser oyunları çok tavsiye etmiyorum. Çok zaman alıyor. Travianda bir hesaba 3 kişi bakıyorduk. Üstteki oyunları tercih edebilirsiniz.

Overwatch zaten biliyorsundur koskoca goty almış yeni gelen custom lobby sayesinde sınırsız oyun modu oynayabileceğiniz bir oyun overwatch

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı