Çok Oyunculu Oyun Önerileri

War Thunder online uçak savaşı oyunu çok zevkli bir oyun canın oyun oynamak istediğinde aç oyna çok iyi oluyor hem seni fazla boş yere meşgul eden oyunlar gibi değil benim oyun ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor ve gün içerisinde dizi film vs izleye biliyosun bagımlısı olmuyosun kafan orda kalmıyor diğer şeylere de vaktin olur
intel hd 4400 grafik kartıyla 1280x768 çözünürlükte düşük ayarda 60-73 fps arası akıcı bir şekilde kasmadan oynanıyor intel hd 515 lede aşağı yukarı aynı fps de oynanır.

en zevkli ve güzel tps online oyun War Thunder uçak savaşı oyunu piyasadaki diğer bütün oyunlardan daha eğlenceli ve daha güzel
benim bin liraya aldığım beyaz hp pavilion x2 detachable 10 inch intel atom z3736f 2gb ram intel hd graphics tabletimde minimum ayarda 1280x768 çözünürlükte akıcı bir şekilde oynuyorum oyun baya sarıyor tavsiye ediyorum herkese her sistemde akıcı bir şekilde oynarsınız oyunu
Aynen hocam, benim de oynadığım sistem en fazla 2000 tl, ve 1080p'de orta ayarlara kadar rahatlıkla 30-60 fps alabiliyorum oyundan, bu arada az önce herkese tek atarken oyun birden kapandı ve hala sebebini anlayamadım. :D

Android için War wings online tps uçak savaşı oyunu en iyisi bu boşuna başka oyunlara bakmayın uçak imha etmesi çok zevkli ama internetten apksini indircen play store da ülkemizde yok ben çok araştırdım en iyi ve eğlencelisi war wings ben sadece bunu oynuyorum pc yi bıraktım oyunu apk pure diye bi uygulama var onun apksını indirin play store gibi bişey ordan indirebilirsiniz
Benim favori uçağım fw 190 a8

Son düzenleyen: Moderatör:
Blackwake bi göz atmanı tavsiye ederim sadece tadımlık arkadaşlarınla zevkli olacağını düşünüyorum.

Beynini yakıp müthiş roleplay zevki yaşabileceğin bir oyun : Town Of Salem Steamda 10 tl ama gerek yok direk browser da ücretsiz hiç bir farkı yok destek olmak için satın alabilirsin ben aldım ama bir farkı yok gir oyna direk 15 kişilik oynanıyor ama tek oynarsan bile zevkli olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı