Çok tipsiz olduğumu düşünüyorum ne yapmam lazım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir insanı Tipli-Tipsiz olarak adlandırmak çok onur kırıcı bir şey. Cilt bakımlarınızı yaptığınız müddetçe -elden gelenler hariç- yapacağınız bir şey yok. Bunu diyor olmam çirkin olduğunuz anlamına gelmiyor. Ben adlandırmayı seven bir insan değilim. Hepimiz insanız ve kusur saydığımız şeyler bizi biz yapıyor. Kafanıza takmanız gereken neredeyse en son şeylerden biri bu konu. Ayrıca daha çok gençsiniz. İlla bir yorum yapmak gerekirse -çirkin- bir insan değilsiniz. Daha çok gençsiniz. Zamanla yüzünüzün şekli oturduğunda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Dostum yüzünde olan kılları ve tüyleri kes. Saçını düzelt. Kaşlarını sen alıyorsun galiba ortadan fazla almışsın gibi yüz yapın öyleyse ona çözüm yok. Burun yüzün doğuştan anca estetik ya da durumunu kabullen gitsin. Al dostum Erkekler için kişisel bakım rehberi.

Yani en azından yüz yapım güzel diye düşünmüştüm o kadar mı kötü be hocam tavsiyelerin için sağ ol bu arada.

16 yaşındayım ortalamanın altında bir tipim olduğunu düşünüyorum bu yüzden moralim bozuluyor, sizce tipimde düzeltmem ve yapmam gereken şeyler ne?
Hocam kendin nasil istiyorsan oyle gez, benim sana buradan orani duzelt vs deme hakkim yok. Ayrica bazi insanlar ne olursa olsun kendini begenmiyor, gayet herkes gibi bir insansiniz,

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı