Çok tipsiz olduğumu düşünüyorum ne yapmam lazım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani en azından yüz yapım güzel diye düşünmüştüm o kadar mı kötü be hocam tavsiyelerin için sağ ol bu arada.

Yanlış anlama yüz yapın için bir yorum yapmadım beğenmiyorsun diye söyledim. Kimsenin yüzünü eleştirmek bize düşmez güzellik veya yakışıklılık kişiden kişiye değişir.

Çene yapın garip duruyor onun haricinde gayet iyisin. Meawing yaparsan çenen büyük ölçüde düzelecektir. Onun haricinde yüzündeki kılları kes ve saçını biraz daha dalgalı yap. O saatten sonra sana bakmayan kızın sıkıntıları vardır.

Realist bir yaklaşım olacak ama para diyorum paran varsa kusurların görünmez olur, hem estetik operasyon ile brad pitt kadar yakışıklı da olabilirsin.

Yüzundeki tüyleri kesebilirsin + başka saç kesimleride deneyebilirsin.
Hiçbir insan tipli/tipsiz değildir güzellik algıları özneldir bu yüzden ortalama bir " tiplilik " yoktur.Çok fazla kafanıza takmayın.

Eki Görüntüle 2191419

16 yaşındayım ortalamanın altında bir tipim olduğunu düşünüyorum bu yüzden moralim bozuluyor, sizce tipimde düzeltmem ve yapmam gereken şeyler ne?

İnsanlar tipe değil bakımlı olup olmadığına ve özgüvenine bakar. Saçlarını kabarık bir model yapıp yüzündeki kılları alabilirsin. Kaşlarını da o kadar alma bence kötü duruyor.

Bakımsızsın o yüzden öncelikle kaşlarını düzgün birine aldırmakla ve yüzünde tek tük çıkan kılları almakla başlayabilirsin. Vücudun çok çelimsiz duruyor spor salonuna doğru da yolun var gibi beslenmene falan dikkat edersen Jawline'in da bir kendine gelir toparlarsın.

O ayakkabılar ne hacı kafandan büyük 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı